Hızlı Şarj Desteği:
Yok
Çoklu Çıkış:
Yok
Örgü Kablo:
Var
Kablo Uzunluğu:
LED Işık:
Yok
Manyetik Uç:
Yok

ttec AlumiCable Mini Şarj Kablosu Fiyatları

Ttec AlumiCable Mini 30cm Lightning Şarj Kablosu- Uzay Grisi (2DK28UG)

Satıcı: pdateknoloji

179,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

1 189
ttec AlumiCable Mini 30cm Lightning Şarj Kablosu- Kırmızı (2DK28K)

Satıcı: pdateknoloji

179,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

2 189
ttec AlumiCable Mini 30cm Lightning Şarj Kablosu- Altın (2DK28A)

Satıcı: pdateknoloji

179,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

3 189
Ttec Alumicable Mini 30 Cm Lightning Şarj Kablo Kırmızı - 2Dk28k

Satıcı: PDAteknoloji

179,10 TL + 78,75 TL Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

4 189.1
Ttec Alumicable Mini 30 Cm Lightning Şarj Kablo Uzay Grisi - 2Dk28ug

Satıcı: PDAteknoloji

179,10 TL + 78,75 TL Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

5 189.1
Ttec 2Dk28A AlumiCable Mini 30cm Usb-A - Lightning Şarj Kablosu Altın 249,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

6 259
Ttec Alumicable Mini 30cm iPhone Şarj Kablosu - Siyah 249,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 259
Ttec AlumiCable Mini 30 cm Lightning Şarj Kablo Altın 2DK28A

Satıcı: AksesuarAdası

257,31 TL + 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

8 267.31
Ttec AlumiCable Mini 30 cm Lightning Şarj Kablo Altın - 2DK28A

Satıcı: PDAteknoloji

334,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

9 334.00
Ttec AlumiCable Mini 30 cm Lightning Şarj Kablo Uzay Grisi - 2DK28UG

Satıcı: PDAteknoloji

334,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

10 334.00
Ttec AlumiCable Mini 30 cm Lightning Şarj Kablo Altın 2DK28A Uyumlu iPhone Veri Aktarımı İçin Dayanıklı

Satıcı: OFİSİMC | 728 yorum

285,00 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

11 295
Ttec AlumiCable Mini 30 cm Lightning Şarj Kablo Siyah Dayanıklı Tasarım ile Apple Uyumlu 2DK28S

Satıcı: BozkaTech | 728 yorum

357,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

12 357.00
Ttec AlumiCable Mini 30 cm Lightning Şarj Kablo Siyah 2DK28S

Satıcı: ScHitec Türkiye

377,69 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

13 377.69
Ttec AlumiCable Mini 30cm iPh. Şarj Kablosu Siyah

Satıcı: SCHİTEC TÜRKİYE

441,75 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

14 441.75

ttec AlumiCable Mini Şarj Kablosu Fiyat Geçmişi

ttec AlumiCable Mini Şarj Kablosu Temel Özellikleri

Yok
Var
Yok

ttec AlumiCable Mini Şarj Kablosu Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Hızlı Şarj Desteği Yok

BAĞLANTILAR

TASARIM VE ÖLÇÜLER

VARYANT

• Ürün Kodları 2DK28A 2DK28K 2DK28S 2DK28UG

ttec AlumiCable Mini Şarj Kablosu Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.