Hızlı Şarj Desteği:
Yok
Çoklu Çıkış:
Yok
Örgü Kablo:
Var
Kablo Uzunluğu:
LED Işık:
Yok
Manyetik Uç:
Yok

ttec AlumiCable Mini 2DK26 Şarj Kablosu Fiyatları

Ttec T.Tec 2Dk26Ug Type C-Usb 30Cm Gri Kablo

Satıcı: pdateknoloji

179,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

1 189
ttec 2DK26A Şarj kablosu

Satıcı: pdateknoloji

179,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

2 189
ttec AlumiCable Mini Type-C 30cm Şarj Kablosu, Kırmızı

Satıcı: pdateknoloji

179,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

59 dk önce

3 189
Ttec AlumiCable Type-C Kablo Kırmızı 30cm - 2DK26K

Satıcı: pdateknoloji

199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

4 199.00
Ttec AlumiCable Type-C Kablo Altın 30cm - 2DK26A

Satıcı: pdateknoloji

199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

5 199.00
Ttec Alumicable Type-C Kablo Altın 30Cm - 2Dk26a

Satıcı: PDAteknoloji

152,10 TL + 78,75 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 162.1
Ttec AlumiCable Type-C Kablo Siyah 30cm - 2DK26S

Satıcı: ttec

197,91 TL + 39,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

7 207.91
Ttec AlumiCable Type-C Kablo Uzay Gri 30cm - 2DK26UG

Satıcı: ttec

197,91 TL + 39,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

8 207.91
Ttec 2Dk26Ug AlumiCable Mini 30cm Usb-A -Usb-C Şarj Kablosu Uzay Grisi 199,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

9 209
Ttec 2dk26s Alumicable Mini 30cm Typec Şarj Kablosu Siyah

Satıcı: ttec

219,90 TL + 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 229.9
Ttec AlumiCable Mini 30cm TYPE C Şarj ve Data Kablosu - Altın

Satıcı: Stoklu Market | 182 yorum

239,90 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

11 249.9
Ttec AlumiCable Mini 30 cm 2DK26A Altın Type-C Şarj Kablosu

Satıcı: PDAteknoloji

250,00 TL + 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

12 260
Ttec AlumiCable Mini 30 cm 2DK26K Kırmızı Type-C Şarj Kablosu

Satıcı: PDAteknoloji

250,00 TL + 44,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

13 260
Ttec AlumiCable Mini 30cm Type C Şarj Kablosu-Kırmızı

Satıcı: PDAteknoloji

300,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

14 300.00
Ttec 2Dk26a Alumicable Mini 30 Cm Type-C Şarj Ve Data Kablosu Altın

Satıcı: Stoklu Market

306,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

15 306.80
Ttec AlumiCable Type-C Kablo Uzay Gri 30cm 2DK26UG

Satıcı: TEKNOLOJİ BURDA | 182 yorum

284,00 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

16 294

ttec AlumiCable Mini 2DK26 Şarj Kablosu Fiyat Geçmişi

ttec AlumiCable Mini 2DK26 Şarj Kablosu Temel Özellikleri

Yok
Var
Yok

ttec AlumiCable Mini 2DK26 Şarj Kablosu Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Hızlı Şarj Desteği Yok

BAĞLANTILAR

• Giriş Ucu USB Type-A
• Çıkış Ucu USB Type-C
• Çoklu Çıkış Yok

TASARIM VE ÖLÇÜLER

VARYANT

• Ürün Kodları 2DK26A 2DK26K 2DK26S 2DK26UG

ttec AlumiCable Mini 2DK26 Şarj Kablosu Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.