Hızlı Şarj Desteği:
Var
Çoklu Çıkış:
Yok
Örgü Kablo:
Var
Kablo Uzunluğu:
2 m
LED Işık:
Yok
Manyetik Uç:
Yok
Veri Hızı:
0.48 Gbps

ttec AlumiCable XL 2DK23 Şarj Kablosu Fiyatları

Ttec AlumiCable XL USB-A - USB-C Şarj Kablosu 2 mt. Siyah 2DK23S

Satıcı: TELEKOM TEKNOLOJİ | 83 yorum

217,00 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

1 227
ttec AlumiCable XL USB-A - USB-C Şarj Kablosu 2mt.

Satıcı: pdateknoloji

300,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

2 310
Ttec 2DK23S Type C Usb Siyah Kablo

Satıcı: ttec

323,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

3 323.91
Ttec 2Dk23S Alumicable Xl Typec Şarj Kablosu 2Mt.siyah

Satıcı: TELEKOM TEKNOLOJİ

288,00 TL + 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

4 298
Ttec 2Dk23S Alumicable Xl Typec Şarj Kablosu 2Mt.siyah

Satıcı: BOLSAT

289,00 TL + 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

5 299
Ttec 2DK23S AlumiCable XL USB-A - USB-C Şarj Kablosu 2 metre Siyah

Satıcı: AYIŞIĞI GSM TEKNOLOJİ MAĞAZASI

330,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

6 330.30
2Dk23s Alumicable Xl Typec Şarj Kablosu 2Mt.siyah

Satıcı: TEKNOLOJİ BURDA

359,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

7 359.10
Ttec 2DK23S AlumiCable XL USB-A - USB-C Şarj Kablosu 2 metre Siyah

Satıcı: Teknoloji Burda

359,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

8 359.10
Ttec 2DK23S Type C Usb Siyah Kablo

Satıcı: TEKNOLOJİ BURDA

387,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

9 387.03
Ttec 2Dk23S AlumiCable XL Usb-A - Usb-C Şarj Kablosu 2 m Siyah 359,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

10 369
Ttec Alumicable Xl Type C Sarj Kablosu 2Mt.-Siyah 359,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 369

ttec AlumiCable XL 2DK23 Şarj Kablosu Fiyat Geçmişi

ttec AlumiCable XL 2DK23 Şarj Kablosu Temel Özellikleri

Var
Yok
Var
2 m
Yok
0.48 Gbps

ttec AlumiCable XL 2DK23 Şarj Kablosu Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Veri Hızı 0.48 Gbps
• Hızlı Şarj Desteği Var

BAĞLANTILAR

• Giriş Ucu USB Type-A
• Çıkış Ucu USB Type-C
• Çoklu Çıkış Yok
• USB Type-C Özelliği 2.4A

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• LED Ekran Yok
• LED Işık Yok
• Örgü Kablo Var
• Manyetik Uç Yok
• Kablo Uzunluğu 2 m
• Renk Seçenekleri Siyah

ttec AlumiCable XL 2DK23 Şarj Kablosu Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.