Hızlı Şarj Desteği:
Var
Çoklu Çıkış:
Yok
Örgü Kablo:
Var
Kablo Uzunluğu:
2 m
LED Işık:
Yok
Manyetik Uç:
Yok
Kablo Gücü:
60 W
Veri Hızı:
0.48 Gbps

Ugreen 50152 Şarj Kablosu (2 m) Fiyatları

Ugreen Type-C to Type-C 3A 60W Hızlı Data ve Şarj Kablosu 2 Metre

Satıcı: Amazon.com.tr

419,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

1 429
UGREEN USB-C 60W 3A QC PD Örgülü Hızlı Şarj Kablosu, 2 m, Siyah, 50152 - 2 Metre

Satıcı: VATAN BİLGİSAYAR

449,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

2 449.00
Ugreen Type-C to Type-C 3A 60W Hızlı Data ve Şarj Kablosu 2 Metre

Satıcı: Ugreen Türkiye

504,98 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

59 dk önce

3 504.98
UGREEN USB-C 60W 3A QC PD Örgülü Hızlı Şarj Kablosu, 2 m, Siyah, 50152 - 2 Metre

Satıcı: Hepsiburada | 204 yorum

524,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

4 524.25
Ugreen Type-C to Type-C 3A 60W Hızlı Data ve Şarj Kablosu 2 Metre

Satıcı: Teknosa

538,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

5 538.02
Ugreen USB-C 60W 3A QC PD Örgülü Hızlı Şarj Kablosu, 2 m, Siyah, 50152

Satıcı: VATAN BİLGİSAYAR

549,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

6 549.00
Ugreen Type-C to Type-C 3A 60W Hızlı Data ve Şarj Kablosu 2 Metre

Satıcı: teknosa

549,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

7 549.00
Ugreen Type-C to Type-C 3A 60W Hızlı Data ve Şarj Kablosu 2 Metre

Satıcı: DECIDE

558,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

8 558.14
Ugreen USB-C 60W 3A QC PD Örgülü Hızlı Şarj Kablosu, 2 m, Siyah, 50152

Satıcı: DECİDE

569,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

9 569.40
Ugreen Usb-C 60W 3A Qc Pd Örgülü Hızlı Şarj Kablosu, 2 M, Siyah, 50152

Satıcı: Ugreen Türkiye

584,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

10 584.10
UGREEN Type-C to Type-C 3A/60W Örgü Hızlı Data ve Şarj Kablosu 2m - Gri Siyah 549,00 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

11 559
Ugreen Usb-C 60W 3A QC PD Örgülü Hızlı Şarj Kablosu, 2 Metre, Siyah, 50152 549,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

12 559
Ugreen Type-C To Type-C 3 A 60 W 2 M Hızlı Data ve Şarj Kablosu 549,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

13 559

Ugreen 50152 Şarj Kablosu (2 m) Fiyat Geçmişi

Ugreen 50152 Şarj Kablosu Ürün Ailesi

Ugreen 50150 1 m Şarj Kablosu 1 m 411,75 TL
Ugreen 50152 2 m Şarj Kablosu 2 m 419,00 TL

Ugreen 50152 Şarj Kablosu (2 m) Temel Özellikleri

Var
Yok
Var
2 m
Yok
60 W
0.48 Gbps

Ugreen 50152 Şarj Kablosu (2 m) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Kablo Gücü 60 W
• Veri Hızı 0.48 Gbps
• Hızlı Şarj Desteği Var
• Hızlı Şarj Teknolojisi PD 3.0

BAĞLANTILAR

• Giriş Ucu USB Type-C
• Çıkış Ucu USB Type-C
• Çoklu Çıkış Yok
• USB Type-C Özelliği 20V/3A

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• LED Ekran Yok
• LED Işık Yok
• Örgü Kablo Var
• Manyetik Uç Yok
• Kablo Uzunluğu 2 m
• Renk Seçenekleri Siyah

Ugreen 50152 Şarj Kablosu (2 m) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.