Hızlı Şarj Desteği:
Var
Çoklu Çıkış:
Yok
Örgü Kablo:
Yok
Kablo Uzunluğu:
1 m
LED Işık:
Yok
Manyetik Uç:
Yok
Kablo Gücü:
18 W
Veri Hızı:
0.48 Gbps

Ugreen 50997 Şarj Kablosu (1 m) Fiyatları

UGREEN USB-C 60W 3A QC PD Hızlı Şarj Kablosu, 1 m, Siyah, 50997 - 1 Metre

Satıcı: TEKİNLER TEKNOLOJİ | 257 yorum

349,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

1 349.00
Ugreen Type-C to Type-C 3A Hızlı Data ve Şarj Kablosu, 1 Metre

Satıcı: Amazon.com.tr

349,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

59 dk önce

2 359
UGREEN USB-C 60W 3A QC PD Hızlı Şarj Kablosu, 1 m, Siyah, 50997 - 1 Metre

Satıcı: Hepsiburada | 257 yorum

374,25 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

3 384.25
Ugreen Type-C to Type-C 3A Hızlı Data ve Şarj Kablosu 1 Metre

Satıcı: Teknosa

440,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

4 440.02
Ugreen Type-C to Type-C 60W-3A Hızlı Data ve Şarj Kablosu 1 Metre

Satıcı: Ugreen Türkiye

466,73 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

5 466.73
Ugreen 50997 Usb-c 60W 3A QC PD Hızlı Şarj Kablosu 1 Metre Siyah

Satıcı: lifetechstore

472,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

6 472.14
UGREEN USB-C 60W 3A QC PD Hızlı Şarj Kablosu, 1 Metre, - Siyah 449,00 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

7 459
Ugreen Usb-C 60W 3A QC PD Hızlı Şarj Kablosu, 1 Metre, Siyah, 50997 449,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

8 459
Ugreen Type-C 3A 1 M Siyah Şarj ve Data Kablosu 449,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

9 459
Ugreen 50997 Usb-c 60W 3A QC PD Hızlı Şarj Kablosu 1 Metre Siyah

Satıcı: DECIDE

515,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

10 515.14
Ugreen USB-C 60W 3A QC PD Hızlı Şarj Kablosu, 1 m, Siyah, 50997

Satıcı: DECİDE

526,65 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 526.65
Ugreen Usb-C 60W 3A Qc Pd Hızlı Şarj Kablosu, 1 M, Siyah, 50997

Satıcı: Ugreen Türkiye

539,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 539.10
Ugreen USB-C 60W 3A QC PD Hızlı Şarj Kablosu, 1 m, Siyah, 50997

Satıcı: LifetechStore

540,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

13 540.00
Ugreen Type-C to Type-C 3A Hızlı Data ve Şarj Kablosu 1 Metre

Satıcı: CMS TECHNO STORE

741,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

14 741.00

Ugreen 50997 Şarj Kablosu (1 m) Fiyat Geçmişi

Ugreen 50997 Şarj Kablosu Ürün Ailesi

Ugreen 50997 Şarj Kablosu (1 m) Temel Özellikleri

Var
Yok
1 m
Yok
18 W
0.48 Gbps
USB Standardı:

Ugreen 50997 Şarj Kablosu (1 m) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Kablo Gücü 18 W
• Veri Hızı 0.48 Gbps
• Hızlı Şarj Desteği Var
• Hızlı Şarj Teknolojisi QC 3.0 PD (Power Delivery)
• Güvenlik Özellikleri Akım Koruması

BAĞLANTILAR

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• LED Ekran Yok
• LED Işık Yok
• Örgü Kablo Yok
• Manyetik Uç Yok
• Kablo Uzunluğu 1 m
• Renk Seçenekleri Siyah

Ugreen 50997 Şarj Kablosu (1 m) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.