Hızlı Şarj Desteği:
Var
Çoklu Çıkış:
Yok
Örgü Kablo:
Var
Kablo Uzunluğu:
LED Işık:
Yok
Manyetik Uç:
Yok
Kablo Gücü:
15 W
Veri Hızı:
0.48 Gbps

Ugreen 60124 Şarj Kablosu (0.25 m) Fiyatları

UGREEN 2.0 A USB-A & USB-C Örgülü Şarj ve Data Kablosu, 25 Santimetre, Siyah, 60124

Satıcı: Amazon.com.tr

246,75 TL + Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

1 256.75
Ugreen Örgülü USB Type-C Şarj ve Data Kablosu, Beyaz, 25 CM

Satıcı: Amazon.com.tr

246,75 TL + Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

2 256.75
UGREEN Örgülü USB-C Şarj ve Data Kablosu, Beyaz, 25 cm, 60129 - 25 Cm

Satıcı: Hepsiburada | 361 yorum

246,75 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

3 256.75
Ugreen Örgülü USB Type-C Şarj ve Data Kablosu 25 CM

Satıcı: Ugreen Türkiye

336,68 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

4 336.68
Ugreen Örgülü USB Type-C Şarj ve Data Kablosu 25 CM

Satıcı: Ugreen Türkiye

336,68 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

5 336.68
Ugreen Örgülü Usb Type-c Şarj Ve Data Kablosu Beyaz 25 Cm

Satıcı: DECİDE

381,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

6 381.30
Ugreen 2.0 A USB-A & USB-C Örgülü Şarj ve Data Kablosu, 25 Santimetre, Siyah, 60124, 60124

Satıcı: DECİDE

381,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

7 381.30
Ugreen 2.0 A Usb-A & Usb-C Örgülü Şarj Ve Data Kablosu, 25 Santimetre, Siyah, 60124, 60124

Satıcı: Ugreen Türkiye

386,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

8 386.10
UGREEN 2.0 A USB-A & USB-C Örgülü Şarj ve Data Kablosu, 25 Santimetre, Siyah, 60124 - 25 Cm

Satıcı: DECIDE | 831 yorum

429,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

9 429.00
Ugreen Örgülü USB Type-C Şarj ve Data Kablosu 25 CM

Satıcı: LifetechStore

498,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

10 498.24

Ugreen 60124 Şarj Kablosu (0.25 m) Fiyat Geçmişi

Ugreen 60124 Şarj Kablosu Ürün Ailesi

Ugreen 60124 Şarj Kablosu (0.25 m) Temel Özellikleri

Var
Yok
Var
Yok
15 W
0.48 Gbps
USB Standardı:

Ugreen 60124 Şarj Kablosu (0.25 m) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Kablo Gücü 15 W
• Veri Hızı 0.48 Gbps
• Hızlı Şarj Desteği Var
• Hızlı Şarj Teknolojisi QC 3.0 Huawei FCP Samsung AFC
• Güvenlik Özellikleri Akım Koruması Gerilim Koruması

BAĞLANTILAR

• Giriş Ucu USB Type-A
• Çıkış Ucu USB Type-C
• USB Standardı USB 2.0
• Çoklu Çıkış Yok
• USB Type-C Özelliği 5V/3A

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• LED Ekran Yok
• LED Işık Yok
• Örgü Kablo Var
• Manyetik Uç Yok
• Kablo Uzunluğu 0.25 m
• Renk Seçenekleri Siyah Beyaz

VARYANT

• Ürün Kodları 60124 60129

Ugreen 60124 Şarj Kablosu (0.25 m) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.