Hızlı Şarj Desteği:
Var
Çoklu Çıkış:
Yok
Örgü Kablo:
Yok
Kablo Uzunluğu:
1 m
LED Işık:
Yok
Manyetik Uç:
Yok
Kablo Gücü:
12 W
Veri Hızı:
0.48 Gbps

Ugreen 60141 Şarj Kablosu (1 m) Fiyatları

UGREEN 2.0 A USB-A & Micro-USB, Micro USB Data ve Şarj Kablosu, 1 Metre, Beyaz, 60141

Satıcı: Amazon.com.tr

115,90 TL + Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

1 125.9
Ugreen Micro USB Data ve Şarj Kablosu Beyaz 1 Metre

Satıcı: MaxiTekno

149,00 TL + 39,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

2 159
Ugreen Micro USB Data ve Şarj Kablosu Beyaz 1 Metre

Satıcı: Maxitekno | 116 yorum

163,00 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

3 173
Ugreen Micro Usb Şarj Ve Data Kablosu Beyaz 1 Metre

Satıcı: Maxitekno

212,00 TL + 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

4 222
UGREEN 2.0 A USB-A & Micro USB Data ve Şarj Kablosu, 1 Metre, Siyah, 60136

Satıcı: Amazon.com.tr

299,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

5 309
UGREEN USB-A to Micro USB Hızlı Şarj Kablosu 1 Metre, Siyah, 60136 - 1 Metre

Satıcı: VATAN BİLGİSAYAR | 195 yorum

299,00 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

6 309
UGREEN USB-A to Micro USB Hızlı Şarj Kablosu 1 Metre - Siyah 299,00 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

7 309
Ugreen Usb-A to Micro USB Hızlı Şarj Kablosu Beyaz, 1M, 60141 299,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 309
Ugreen Usb-A to Micro USB Hızlı Şarj Kablosu Siyah, 1M, 60136 299,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 309
Ugreen Micro USB 1 Metre Siyah Data Ve Şarj Kablosu 299,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 309
Ugreen Micro USB Data ve Şarj Kablosu Beyaz 1 Metre

Satıcı: Ümit Aksoy Aksaray

399,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

11 399.60
Ugreen Micro USB Data ve Şarj Kablosu Beyaz 1 Metre

Satıcı: ÜMİT AKSOY ELEKTRONİK

426,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

12 426.55

Ugreen 60141 Şarj Kablosu (1 m) Fiyat Geçmişi

Ugreen 60141 Şarj Kablosu Ürün Ailesi

Ugreen 60141 Şarj Kablosu (1 m) Temel Özellikleri

Var
Yok
1 m
Yok
12 W
0.48 Gbps
USB Standardı:

Ugreen 60141 Şarj Kablosu (1 m) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Kablo Gücü 12 W
• Veri Hızı 0.48 Gbps
• Hızlı Şarj Desteği Var
• Hızlı Şarj Teknolojisi QC 3.0
• Güvenlik Özellikleri Akım Koruması Şarj Koruması

BAĞLANTILAR

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• LED Ekran Yok
• LED Işık Yok
• Örgü Kablo Yok
• Manyetik Uç Yok
• Kablo Uzunluğu 1 m
• Renk Seçenekleri Siyah Beyaz

VARYANT

• Ürün Kodları 60136 60141

Ugreen 60141 Şarj Kablosu (1 m) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.