Hızlı Şarj Desteği:
Var
Çoklu Çıkış:
Yok
Örgü Kablo:
Var
Kablo Uzunluğu:
1 m
LED Işık:
Yok
Manyetik Uç:
Yok
Kablo Gücü:
18 W
Veri Hızı:
0.48 Gbps

Ugreen 60146 Şarj Kablosu (1 m) Fiyatları

Ugreen Örgülü Micro-USB & USB-A Data ve Şarj Kablosu, 1 Metre, Beyaz

Satıcı: Amazon.com.tr

161,50 TL + Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

1 171.5
Ugreen Micro USB Örgülü Data ve Şarj Kablosu Beyaz 1 Metre

Satıcı: Teknostore

228,78 TL + 39,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 238.78
Ugreen Micro USB Örgülü Data ve Şarj Kablosu Beyaz 1 Metre

Satıcı: MaxiTekno

237,00 TL + 39,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 247
Ugreen Micro USB Örgülü Data ve Şarj Kablosu Beyaz 1 Metre

Satıcı: Maxitekno | 45 yorum

262,00 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

4 272
Ugreen Micro Usb Örgülü Data Ve Şarj Kablosu Beyaz 1 Metre

Satıcı: Teknostore

280,00 TL + 39,99 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 290
Ugreen Örgülü Micro-USB & USB-A Data ve Şarj Kablosu 60146 - 1 Metre Siyah

Satıcı: Amazon.com.tr

362,64 TL + Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

6 372.64
Ugreen Micro USB Örgülü Data ve Şarj Kablosu Beyaz 1 Metre

Satıcı: Hepsiburada | 45 yorum

374,25 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

7 384.25
Ugreen Micro USB Örgülü Data ve Şarj Kablosu Beyaz 1 Metre

Satıcı: Ugreen Türkiye

466,73 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

8 466.73
Ugreen Örgülü Micro USB Data ve Şarj Kablosu Siyah 1 Metre

Satıcı: Ugreen Türkiye

466,73 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

9 466.73
Ugreen Örgülü Micro Usb Data Ve Şarj Kablosu Siyah 1 Metre

Satıcı: LifetechStore

490,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 490.00
Ugreen Usb 2.0 A To Micro Usb Örgülü Hızlı Şarj Kablosu, 1M, Beyaz, 60151

Satıcı: Ugreen Türkiye

539,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 539.10

Ugreen 60146 Şarj Kablosu (1 m) Fiyat Geçmişi

Ugreen 60146 Şarj Kablosu Ürün Ailesi

Ugreen 60146 Şarj Kablosu (1 m) Temel Özellikleri

Var
Yok
Var
1 m
Yok
18 W
0.48 Gbps
USB Standardı:

Ugreen 60146 Şarj Kablosu (1 m) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Kablo Gücü 18 W
• Veri Hızı 0.48 Gbps
• Hızlı Şarj Desteği Var
• Hızlı Şarj Teknolojisi QC 3.0 Huawei FCP Samsung AFC
• Güvenlik Özellikleri Akım Koruması Şarj Koruması

BAĞLANTILAR

• Giriş Ucu USB Type-A
• Çıkış Ucu USB Micro-B
• USB Standardı USB 2.0
• Çoklu Çıkış Yok

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• LED Ekran Yok
• LED Işık Yok
• Örgü Kablo Var
• Manyetik Uç Yok
• Kablo Uzunluğu 1 m
• Renk Seçenekleri Siyah Beyaz

VARYANT

• Ürün Kodları 60146 60151

Ugreen 60146 Şarj Kablosu (1 m) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.