Hızlı Şarj Desteği:
Var
Çoklu Çıkış:
Yok
Örgü Kablo:
Yok
Kablo Uzunluğu:
1 m
LED Işık:
Yok
Manyetik Uç:
Yok
Kablo Gücü:
18 W
Veri Hızı:
0.48 Gbps

Ugreen 60518 Şarj Kablosu (1 m) Fiyatları

UGREEN USB-C 60W 3A QC PD Hızlı Şarj Kablosu, 1 m, Beyaz, 60518 - 1 Metre

Satıcı: Eren Modern | 216 yorum

349,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

1 349.00
Ugreen Type-C To Type-C Hızlı Şarj Ve Data Kablosu 1 Metre 60518

Satıcı: TEKİNLER TEKNOLOJİ

323,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 323.90
Ugreen Type-C to Type-C Hızlı Şarj ve Data Kablosu 1 Metre

Satıcı: Tekinler Teknoloji

323,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

3 323.91
Ugreen Type-C to Type-C Hızlı Şarj ve Data Kablosu 1 Metre

Satıcı: TEKİNLER TEKNOLOJİ

341,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

4 341.91
UGREEN USB-C 60W 3A QC PD Hızlı Şarj Kablosu, 1 m, Beyaz, 60518 - 1 Metre

Satıcı: Hepsiburada | 216 yorum

411,75 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

5 411.75
Ugreen 60518 Usb-c 60w 3a Qc Pd Hızlı Şarj Kablosu 1 M Beyaz

Satıcı: DECIDE

502,33 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

6 502.33
Ugreen Type-C to Type-C Hızlı Şarj ve Data Kablosu 1 Metre

Satıcı: Ugreen Türkiye

504,98 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

7 504.98
Ugreen Type-C to Type-C Hızlı Şarj ve Data Kablosu 1 Metre

Satıcı: Teknosa

538,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

8 538.02
Ugreen Usb-C 60W 3A Qc Pd Hızlı Şarj Kablosu, 1 M, Beyaz, 60518

Satıcı: Ugreen Türkiye

584,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 584.10
UGREEN USB-C 60W 3A QC PD Hızlı Şarj Kablosu, 1 metre - Beyaz 549,00 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

10 559
Ugreen Usb-C 60W 3A QC PD Hızlı Şarj Kablosu, 1 Metre, Beyaz, 60518 549,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

11 559
Ugreen Type-C 1 M Hızlı Şarj ve Data Kablosu 549,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

12 559
Ugreen 60518 Usb-c 60w 3a Qc Pd Hızlı Şarj Kablosu 1 M Beyaz

Satıcı: cms-techno-store

670,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

13 670.80

Ugreen 60518 Şarj Kablosu (1 m) Fiyat Geçmişi

Ugreen 60518 Şarj Kablosu Ürün Ailesi

Ugreen 60518 Şarj Kablosu (1 m) Temel Özellikleri

Var
Yok
1 m
Yok
18 W
0.48 Gbps
USB Standardı:

Ugreen 60518 Şarj Kablosu (1 m) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

BAĞLANTILAR

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• LED Ekran Yok
• LED Işık Yok
• Örgü Kablo Yok
• Manyetik Uç Yok
• Kablo Uzunluğu 1 m
• Renk Seçenekleri Beyaz

Ugreen 60518 Şarj Kablosu (1 m) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.