Hızlı Şarj Desteği:
Var
Çoklu Çıkış:
Yok
Örgü Kablo:
Yok
Kablo Uzunluğu:
1 m
LED Işık:
Yok
Manyetik Uç:
Yok
Kablo Gücü:
100 W
Veri Hızı:
0.48 Gbps

Ugreen 60551 Şarj Kablosu (1 m) Fiyatları

Ugreen 5A Type-C Şarj ve Data Kablosu 1 Metre

Satıcı: Amazon.com.tr

342,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

1 352
UGREEN USB-C 100W 5A QC PD Hızlı Şarj Kablosu, 1 m, Beyaz, 60551 - 1 Metre

Satıcı: Hepsiburada | 33 yorum

599,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

2 599.25
Ugreen 5A Type-C to Type-C Şarj ve Data Kablosu 1 Metre

Satıcı: Ugreen Türkiye

611,23 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

3 611.23
Ugreen 5A Type-C to Type-C Şarj ve Data Kablosu 1 Metre

Satıcı: Teknosa

636,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

4 636.02
Ugreen USB-C 100W 5A QC PD Hızlı Şarj Kablosu, 1 m, Beyaz, 60551

Satıcı: LifetechStore

647,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 647.00
Ugreen USB-C 100W 5A QC PD Hızlı Şarj Kablosu, 1 m, Beyaz, 60551

Satıcı: DECİDE

683,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 683.14
Ugreen Usb-C 100W 5A QC PD Hızlı Şarj Kablosu, 1 Metre, Beyaz, 60551 649,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

7 659
Ugreen Type-C 100w 5A PD 1 M Beyaz Hızlı Şarj ve Data Kablosu 649,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 659
Ugreen Usb-C 100W 5A Qc Pd Hızlı Şarj Kablosu, 1 M, Beyaz, 60551

Satıcı: Ugreen Türkiye

719,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

58 dk önce

9 719.10
Ugreen 5A Type-C to Type-C Şarj ve Data Kablosu 1 Metre

Satıcı: LifetechStore

815,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

10 815.04

Ugreen 60551 Şarj Kablosu (1 m) Fiyat Geçmişi

Ugreen 60551 Şarj Kablosu Ürün Ailesi

Ugreen 60551 1 m Şarj Kablosu 1 m 342,00 TL
Ugreen 60552 2 m Şarj Kablosu 2 m 479,00 TL

Ugreen 60551 Şarj Kablosu (1 m) Temel Özellikleri

Var
Yok
1 m
Yok
100 W
0.48 Gbps
USB Standardı:

Ugreen 60551 Şarj Kablosu (1 m) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

BAĞLANTILAR

• Giriş Ucu USB Type-C
• Çıkış Ucu USB Type-C
• USB Standardı USB 2.0
• Çoklu Çıkış Yok
• USB Type-C Özelliği 20V/5A

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• LED Ekran Yok
• LED Işık Yok
• Örgü Kablo Yok
• Manyetik Uç Yok
• Kablo Uzunluğu 1 m
• Renk Seçenekleri Beyaz

Ugreen 60551 Şarj Kablosu (1 m) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.