Hızlı Şarj Desteği:
Var
Çoklu Çıkış:
Yok
Örgü Kablo:
Yok
Kablo Uzunluğu:
1 m
LED Işık:
Yok
Manyetik Uç:
Yok
Kablo Gücü:
18 W
Veri Hızı:
0.48 Gbps

Ugreen 60751 Şarj Kablosu (1 m) Fiyatları

Ugreen Apple iPhone Type-C to Lightning Data ve Şarj Kablosu Siyah 1 Metre

Satıcı: Ugreen Türkiye

687,73 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

1 687.73
Ugreen Type-C To Lightning 3A Pd Mfi Sertifikalı Hızlı Şarj Kablosu, 1 Metre, Siyah, 60751

Satıcı: Ugreen Türkiye

809,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

2 809.10
UGREEN Type-C to Lightning 3A PD MFi Sertifikalı Hızlı Şarj Kablosu, 1 Metre, Siyah, 60751 - 1 Metre

Satıcı: VATAN BİLGİSAYAR | 23 yorum

829,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

3 829.00
Ugreen Type-C to Lightning 3A PD MFi Sertifikalı Hızlı Şarj Kablosu, 1 Metre, Siyah, 60751

Satıcı: VATAN BİLGİSAYAR

829,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

4 829.00
UGREEN Type-C to Lightning 3A PD MFi Sertifikalı Hızlı Şarj Kablosu, 1m - Siyah 829,00 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

5 839
Ugreen Apple iPhone Type-C to Lightning Data ve Şarj Kablosu Siyah 1 Metre

Satıcı: Teknosa

881,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

6 881.02
Ugreen Lightning To Usb-c 3a Pd Mfi Sertifikalı Hızlı Şarj Kablosu 1 M Siyah

Satıcı: teknosa

899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

7 899.00
UGREEN Type-C to Lightning 3A PD MFi Sertifikalı Hızlı Şarj Kablosu, 1 Metre, Siyah, 60751 - 1 Metre

Satıcı: Hepsiburada | 23 yorum

899,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

8 899.25
Ugreen Type-C to Lightning 3A PD MFi Sertifikalı Hızlı Şarj Kablosu, 1 Metre, Siyah, 60751 899,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

9 909
Ugreen Apple iPhone Type-C To Lightning 1 Metre Siyah Data Ve Şarj Kablosu 899,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 909
Ugreen Type-C to Lightning 3A PD MFi Sertifikalı Hızlı Şarj Kablosu, 1 Metre, Siyah, 60751

Satıcı: LifetechStore

1.358,98 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

11 1358.98

Ugreen 60751 Şarj Kablosu (1 m) Fiyat Geçmişi

Ugreen 60751 Şarj Kablosu Ürün Ailesi

Ugreen 60751 1 m Şarj Kablosu 1 m 687,73 TL
Ugreen 60752 2 m Şarj Kablosu 2 m 1.330,00 TL

Ugreen 60751 Şarj Kablosu (1 m) Temel Özellikleri

Var
Yok
1 m
Yok
18 W
0.48 Gbps

Ugreen 60751 Şarj Kablosu (1 m) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

BAĞLANTILAR

• Giriş Ucu USB Type-C
• Çıkış Ucu Apple Lightning
• Çoklu Çıkış Yok
• Apple Lightning Özelliği 3A

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• LED Ekran Yok
• LED Işık Yok
• Örgü Kablo Yok
• Manyetik Uç Yok
• Kablo Uzunluğu 1 m
• Renk Seçenekleri Siyah

Ugreen 60751 Şarj Kablosu (1 m) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.