Hızlı Şarj Desteği:
Var
Çoklu Çıkış:
Yok
Örgü Kablo:
Var
Kablo Uzunluğu:
1 m
LED Işık:
Yok
Manyetik Uç:
Yok
Kablo Gücü:
100 W
Veri Hızı:
0.48 Gbps

Ugreen 70427 Şarj Kablosu (1 m) Fiyatları

UGREEN USB-C 100W 5A QC PD Örgülü Hızlı Şarj Kablosu, 1 m, Siyah, 70427 - 1 Metre

Satıcı: Hepsiburada | 245 yorum

486,75 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

1 486.75
Ugreen Type-C to Type-C 100 W Hızlı Şarj ve Data Kablosu 1 Metre

Satıcı: Amazon.com.tr

458,23 TL + Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

2 468.23
Ugreen Type-C to Type-C 100W Hızlı Şarj ve Data Kablosu 1 Metre

Satıcı: Ugreen Türkiye

458,23 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

3 458.23
Ugreen USB-C 100W 5A QC PD Örgülü Hızlı Şarj Kablosu, 1 m, Siyah, 70427

Satıcı: DECİDE

512,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

4 512.14
Ugreen Type-C to Type-C 100W Hızlı Şarj ve Data Kablosu 1 Metre

Satıcı: exbilisim

579,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

5 579.00
Ugreen Type-C to Type-C 100W Hızlı Şarj ve Data Kablosu 1 Metre

Satıcı: Teknosa

587,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

6 587.02
Ugreen USB-C 100W 5A QC PD Örgülü Hızlı Şarj Kablosu, 1 m, Siyah, 70427

Satıcı: VATAN BİLGİSAYAR

599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

7 599.00
Ugreen Type-C To Type-C 100W Hızlı Şarj Ve Data Kablosu 1 Metre

Satıcı: teknosa

599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 599.00
UGREEN USB-C 5A/100W Örgü Hızlı Şarj Kablosu 1m - Siyah 599,00 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

9 609
Ugreen Usb-C 100W 5A QC PD Örgülü Hızlı Şarj Kablosu, 1 Metre, Siyah, 70427 599,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

10 609
Ugreen Type-C To Type-C 100 W 1 M Hızlı Şarj ve Data Kablosu 599,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

11 609

Ugreen 70427 Şarj Kablosu (1 m) Fiyat Geçmişi

Ugreen 70427 Şarj Kablosu Ürün Ailesi

Ugreen 70427 Şarj Kablosu (1 m) Temel Özellikleri

Var
Yok
Var
1 m
Yok
100 W
0.48 Gbps
USB Standardı:

Ugreen 70427 Şarj Kablosu (1 m) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Kablo Gücü 100 W
• Veri Hızı 0.48 Gbps
• Hızlı Şarj Desteği Var
• Hızlı Şarj Teknolojisi PD (Power Delivery)
• Güvenlik Özellikleri Akım Koruması Gerilim Koruması Kısa Devre Koruması Sıcaklık Koruması

BAĞLANTILAR

• Giriş Ucu USB Type-C
• Çıkış Ucu USB Type-C
• USB Standardı USB 2.0
• Çoklu Çıkış Yok
• USB Type-C Özelliği 20V/5A

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• LED Ekran Yok
• LED Işık Yok
• Örgü Kablo Var
• Manyetik Uç Yok
• Kablo Uzunluğu 1 m
• Renk Seçenekleri Siyah

Ugreen 70427 Şarj Kablosu (1 m) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.