Hızlı Şarj Desteği:
Var
Çoklu Çıkış:
Yok
Örgü Kablo:
Var
Kablo Uzunluğu:
2 m
LED Işık:
Yok
Manyetik Uç:
Yok
Kablo Gücü:
240 W
Veri Hızı:
0.48 Gbps

Ugreen 90440 Şarj Kablosu (2 m) Fiyatları

Ugreen USB C to Type-C PD 3.1 240W 5A Hızlı Şarj ve Data Kablosu 2 Metre

Satıcı: Ugreen Türkiye

687,73 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

1 687.73
Ugreen USB-C 240W Örgülü Hızlı Şarj Kablosu, 2 m, Siyah, 90440

Satıcı: DECİDE

768,64 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

2 768.64
Ugreen USB C to Type-C PD 3.1 240W 5A Hızlı Şarj ve Data Kablosu 2 Metre

Satıcı: DECIDE

773,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

3 773.14
Ugreen USB C To Type-C Pd 3.1 240W 5A Hızlı Şarj ve Data Kablosu 2 Metre

Satıcı: VATAN BİLGİSAYAR | 81 yorum

799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

4 799.00
Ugreen Usb C To Type-c Pd 3.1 240w 5a Hızlı Şarj Ve Data Kablosu 2 Metre

Satıcı: VATAN BİLGİSAYAR

799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

5 799.00
Ugreen Usb-C 240W Örgülü Hızlı Şarj Kablosu, 2 M, Siyah, 90440

Satıcı: Ugreen Türkiye

809,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

6 809.10
UGREEN USB-C 240W Örgülü Hızlı Şarj Kablosu, 2 Metre - Siyah 799,00 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

7 809
Ugreen Usb-C 240W Örgülü Hızlı Şarj Kablosu, 2 Metre, Siyah, 90440 899,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 909
Ugreen USB C To Type-C PD 3.1 240 W 5 A 2 M Siyah Hızlı Şarj ve Data Kablosu 899,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 909
Ugreen USB C to Type-C PD 3.1 240W 5A Hızlı Şarj ve Data Kablosu 2 Metre

Satıcı: lifetechstore

1.195,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

10 1195.40
Ugreen USB C to Type-C PD 3.1 240W 5A Hızlı Şarj ve Data Kablosu 2 Metre

Satıcı: LifetechStore

1.430,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

11 1430.40

Ugreen 90440 Şarj Kablosu (2 m) Fiyat Geçmişi

Ugreen 90440 Şarj Kablosu Ürün Ailesi

Ugreen 15311 1 m Şarj Kablosu 1 m 549,00 TL
Ugreen 90440 2 m Şarj Kablosu 2 m 687,73 TL

Ugreen 90440 Şarj Kablosu (2 m) Temel Özellikleri

Var
Yok
Var
2 m
Yok
240 W
0.48 Gbps
USB Standardı:

Ugreen 90440 Şarj Kablosu (2 m) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Kablo Gücü 240 W
• Veri Hızı 0.48 Gbps
• Hızlı Şarj Desteği Var
• Hızlı Şarj Teknolojisi PD 3.1

BAĞLANTILAR

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• LED Ekran Yok
• LED Işık Yok
• Örgü Kablo Var
• Manyetik Uç Yok
• Kablo Uzunluğu 2 m
• Renk Seçenekleri Siyah

Ugreen 90440 Şarj Kablosu (2 m) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.