Hızlı Şarj Desteği:
Var
Çoklu Çıkış:
Yok
Örgü Kablo:
Yok
Kablo Uzunluğu:
1 m
LED Işık:
Yok
Manyetik Uç:
Yok
Veri Hızı:
0.48 Gbps
USB Standardı:

Ugreen Type-C to Lightning Şarj Kablosu (1 m) Fiyatları

UGREEN USB-C - Lightning 3A PD MFi Sertifikalı Hızlı Şarj Kablosu, 1 m, Mavi, 20313

Satıcı: Ugreen Türkiye

1.146,73 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

1 1146.73
UGREEN Type-C to Lightning 3A PD MFi Sertifikalı Hızlı Şarj Kablosu, 1m - Mavi 1.219,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

2 1219.00
Ugreen USB-C - Lightning 3A PD MFi Sertifikalı Hızlı Şarj Kablosu, 1 m, Mavi,

Satıcı: DECİDE

1.281,64 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 1281.64
Ugreen Usb-C - Lightning 3A Pd Mfi Sertifikalı Hızlı Şarj Kablosu, 1 M, Mavi, 20313

Satıcı: Ugreen Türkiye

1.349,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 1349.10
UGREEN Lightning to USB-C 3A PD MFi Sertifikalı Hızlı Şarj Kablosu, 1 Metre, Pembe

Satıcı: Amazon.com.tr

1.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

5 1509
UGREEN USB-C Lightning Kablo Mavi 1 m MFi Test Edilmiş Power Delivery Tip C Lightning Şarj Kablosu Silikon Jel iPhone 13 iPhone SE 3 iPhone 12 iPhone 11 iPad 2021 AirPods Pro AirPods Max ile Uyumlu

Satıcı: Amazon.com.tr

1.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

6 1509
Ugreen Type-C to Lightning 3A PD MFi Sertifikalı Hızlı Şarj Kablosu, 1 Metre, Pembe, 60625 1.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

7 1499.00
Ugreen Lightning To Usb-c 3A PD MFI Sertifikalı 1 Metre Pembe Hızlı Şarj Kablosu 1.499,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

8 1509
Ugreen USB-C - Lightning 3A PD MFi Sertifikalı Hızlı Şarj Kablosu, 1 m, Mavi,

Satıcı: LifetechStore

1.790,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 1790.00

Ugreen Type-C to Lightning Şarj Kablosu (1 m) Fiyat Geçmişi

Ugreen Type-C to Lightning Şarj Kablosu Ürün Ailesi

Ugreen Type-C to Lightning Şarj Kablosu (1 m) Temel Özellikleri

Var
Yok
1 m
Yok
0.48 Gbps

Ugreen Type-C to Lightning Şarj Kablosu (1 m) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

BAĞLANTILAR

• Giriş Ucu USB Type-C
• Çıkış Ucu Apple Lightning
• USB Standardı USB 2.0
• Çoklu Çıkış Yok
• Apple Lightning Özelliği 3A

TASARIM VE ÖLÇÜLER

• LED Ekran Yok
• LED Işık Yok
• Örgü Kablo Yok
• Manyetik Uç Yok
• Kablo Uzunluğu 1 m
• Renk Seçenekleri Siyah Mavi Pembe Yeşil

VARYANT

• Ürün Kodları 20304 20308 20313 60625

Ugreen Type-C to Lightning Şarj Kablosu (1 m) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.