Azami Hız:
5.7 km/sa
Azami Derinlik:
Çalışma Süresi (En Az):
12 dk
Batarya Kapasitesi:
126 Wh
Uçuş İzni:
Var
İtiş Gücü (Thrust):
9 kgf
Kullanıcı Seviyesi:
Ağırlık:
4 kg

Citymate Sea Scooter Sea Scooter Fiyatları

Citymate Sea Scooter 2 X 600w Çift Motor Yeşil Elektrikli Deniz Scooter 22.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 22900.00
Citymate Sea Scooter 2 X 600 W Çift Motor Turuncu Elektrikli Deniz Scooter 22.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 22900.00
Citymate Sea Scooter Elektrikli Deniz Scooter 2 X 600W Çift Motor

Satıcı: Casperstore

22.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 22900.00
Citymate Sea Scooter Elektrikli Deniz Scooter 2 X 600W Çift Motor

Satıcı: Casperstore

22.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 22900.00
Citymate Sea Scooter Elektrikli Deniz Scooter Turuncu

Satıcı: Smart Store

22.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

5 22900.00
Citymate Sea Scooter Elektrikli Deniz Scooter yeşil

Satıcı: Smart Store

22.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

6 22900.00
Çift Motor Mavi Elektrikli Deniz Scooter 22.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

7 22910
Çift Motorlu Yeşil Elektrikli Deniz Scooter 22.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

8 22910
Citymate Sea Scooter Elektrikli Deniz Havuz Scooter 2 x 600W Çift Motor

Satıcı: SmartStore

26.321,84 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

9 26321.84
Sea Scooter Elektrikli Deniz Su Scooter Hoverboard Citymate +Kılf Turuncu Normal Batarya

Satıcı: SmartStore

26.321,84 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

10 26321.84

Citymate Sea Scooter Sea Scooter Fiyat Geçmişi

Citymate Sea Scooter Sea Scooter Temel Özellikleri

5.7 km/sa
12 dk
126 Wh
Var
9 kgf
4 kg
Hız Kademesi:
3 seviye
Motor Sistemi:

Citymate Sea Scooter Sea Scooter Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

PERFORMANS ÖZELLİKLERİ

• Azami Hız 5.7 km/sa
• Hız Kademesi 3 seviye
• Motor Sistemi Çift Motorlu
• Motor Gücü 600 W
• Azami Derinlik 40 m
• İtiş Gücü (Thrust) 9 kgf
• Çalışma Süresi (En Az) 12 dk
• Çalışma Süresi (En Çok) 35 dk

BATARYA & ŞARJ

• Batarya Tipi Lityum
• Batarya Kapasitesi 126 Wh
• Değiştirilebilir Batarya Var
• Şarj Süresi 180 dk
• Hızlı Şarj Yok

FONKSİYONEL ÖZELLİKLER

FİZİKSEL ÖZELLİKLER

Citymate Sea Scooter Sea Scooter İle En Çok Karşılaştırılan Sea Scooterlar

Citymate Sea Scooter Sea Scooter Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Üretici tarafından belirtilen maksimum hız ve çalışma süreleri; kullanıcının ağırlığı, su altındaki duruş pozisyonu, giyilen ekipmanların direnci ve su akıntısı gibi değişkenlere bağlı olarak farklılık gösterebilir.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.