Toplam Güç (RMS):
Bağlantı:
Ses Çıkışı:
Uydu Sayısı:
1 adet
Wi-Fi:
Yok
Bluetooth:
Var
Dahili Batarya:
Var

Aiwa BS-110BK Bluetooth Hoparlör Fiyatları

AIWA BS-110BK Bluetooth Hoparlör Siyah

Satıcı: INBOX TEKNOMARKET

699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

1 709
AIWA BS-110BL Bluetooth Hoparlör Mavi

Satıcı: INBOX TEKNOMARKET

699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

2 709
Aiwa BS-110BL Bluetooth Hoparlör Mavi 699,00 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

3 709
Aiwa BS-110BK Bluetooth Hoparlör Siyah 699,00 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

4 709
Aiwa BS-110RD Bluetooth Hoparlör Kırmızı

Sadece Mobilde

699,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

5 709
Aiwa BS-110BL Bluetooth Hoparlör Mavi

Sadece Mobilde

699,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

6 709
Aiwa Bs-110Bl Bluetooth Hoparlör Mavi

Satıcı: Netsiparis

994,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 994.10
Aiwa BS-110 Bluetooth Hoparlör siyah

Satıcı: Netsiparis

1.000,63 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

8 1000.63
Aiwa BS-110BK Bluetooth Hoparlör Siyah

Satıcı: Arslan Bilgisayar

1.022,66 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 1022.66
Aiwa BS-110RD Bluetooth Hoparlör Kırmızı

Satıcı: Arslan Bilgisayar

1.022,66 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 1022.66
AIWA BS-110RD Kablosuz Taşınabilir Hoparlör

Satıcı: netsiparis

1.056,43 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

11 1056.43
AIWA BS-110BK Kablosuz Taşınabilir Hoparlör

Satıcı: netsiparis

1.056,43 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

12 1056.43
Aiwa Bluetooth Hoparlör Kırmızı

Satıcı: NETSİPARİS

1.088,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

13 1088.00
Aiwa BS-110RD Bluetooth Hoparlör Kırmızı

Satıcı: netsiparis | 6 yorum

1.093,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

14 1093.90
Aiwa Bs-110 Bluetooth Hoparlör

Satıcı: Pelin Dış Ticaret

2.106,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

15 2106.60
Aiwa BS-110 Bluetooth Hoparlör siyah

Satıcı: PelinLtd

2.291,39 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

16 2291.39

Aiwa BS-110BK Bluetooth Hoparlör Fiyat Geçmişi

Aiwa BS-110BK Bluetooth Hoparlör Temel Özellikleri

1 adet
Yok
Var

Aiwa BS-110BK Bluetooth Hoparlör Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

SES / GÜÇ BİLGİLERİ SES / GÜÇ BİLGİLERİ

• Ses Çıkışı Stereo
• Toplam Güç (RMS) 10 W
• Güç (Uydu) 10 W
• Güç Kaynağı USB
• Dahili Batarya Var

KABLOLU BAĞLANTILAR KABLOLU BAĞLANTILAR

• USB Var
• USB Tipi USB Micro-B
• USB Micro-B İşlevi Şarj Olma
• Diğer Bağlantılar AUX MicroSD / SD

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

• Wi-Fi Yok
• Bluetooth Var
• Bluetooth Versiyonu 5.0
• Bluetooth Mesafesi 10 m
• NFC Yok

MULTİMEDYA MULTİMEDYA

• Dahili Mikrofon Var

TASARIM TASARIM

• Renk Seçenekleri Siyah Mavi Kırmızı
• Ağırlık 200 g
• Genişlik (Uydu) 70 mm
• Yükseklik (Uydu) 46.5 mm
• Derinlik (Uydu) 12.5 mm

Aiwa BS-110BK Bluetooth Hoparlör İle En Çok Karşılaştırılan Ses Sistemleri

Aiwa BS-110BK Bluetooth Hoparlör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.