Toplam Güç (RMS):
Bağlantı:
Ses Çıkışı:
Uydu Sayısı:
1 adet
Wi-Fi:
Yok
Bluetooth:
Var
En Düşük Frekans:
50 Hz
En Yüksek Frekans:
20 KHz

Anker Soundcore Rave Neo 2 Müzik Sistemi Fiyatları

Anker Soundcore Rave Neo 2 A33a1 Bluetooth Hoparlör

Satıcı: tulparlife

5.720,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 5720.00
Anker SoundCore Rave Neo 2 A33A1 80 W Bluetooth Hoparlör

Satıcı: ALSAT CEP İLETİŞİM PAZARLAMA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

6.063,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

2 6063.00
Anker SoundCore Rave Neo 2 A33A1 80 W Bluetooth Hoparlör

Satıcı: Pandora Ticaret

6.236,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

3 6236.10
Anker Soundcore Rave Neo 2 Party Hoparlör siyah

Satıcı: AYPAGSM

6.579,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

4 6579.06
Anker Rave Neo 2 80W Kablosuz Bluetooth Hoparlör - IPX7 - 18 Saate Varan Çalma Süresi - TWS Party Speaker - Ses Bombası - Siyah -A33A1 (Anker Türkiye Garantili)

Satıcı: AYPA TEKNOLOJİ | 74 yorum

6.621,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

5 6621.14
Anker Rave Neo 2 80W Kablosuz Bluetooth Hoparlör - IPX7 - 18 Saate Varan Çalma Süresi - TWS Party Speaker - Ses Bombası - Siyah -A33A1 (Anker Türkiye Garantili)

Satıcı: HAKDEMİR | 74 yorum

6.870,54 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

6 6870.54
Anker Soundcore Rave Neo 2 Party Hoparlör - A33A1

Satıcı: AYPA

6.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

7 6999.00
Anker Rave Neo 2 80W Bluetooth Hoparlör - Ipx7 18 Saate Varan Çalma Süresi - Tws Party Speaker Siyah

Satıcı: HARMONY LİFE

7.040,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 7040.00
Anker Rave Neo 2 80W IPX7 Taşınabilir Bluetooth Hoparlör Siyah

Satıcı: ACK EXCLUSİVE

7.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 7999.00
Anker Rave Neo 2 80W IPX7 Taşınabilir Bluetooth Hoparlör Siyah

Satıcı: Buy It

9.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 9899.00

Anker Soundcore Rave Neo 2 Müzik Sistemi Fiyat Geçmişi

Anker Soundcore Rave Neo 2 Müzik Sistemi Temel Özellikleri

1 adet
Yok
Var
50 Hz
20 KHz
Toza Dayanıklılık:
Var
Suya Dayanıklılık:
Var
Dahili Batarya:
Var

Anker Soundcore Rave Neo 2 Müzik Sistemi Özellikleri

SES / GÜÇ BİLGİLERİ SES / GÜÇ BİLGİLERİ

• Ses Çıkışı Stereo
• Hassasiyet 101 dB
• En Düşük Frekans 50 Hz
• En Yüksek Frekans 20 KHz
• Toplam Güç (RMS) 80 W
• Güç (Uydu) 80 W
• Güç Kaynağı USB
• Dahili Batarya Var
• Pil ile Çalışma Süresi 18 saat

KABLOLU BAĞLANTILAR KABLOLU BAĞLANTILAR

• USB Var
• USB Tipi USB Type A USB Type-C
• USB Type-A İşlevi Medya Oynatıcı PowerBank (5V/2.1A)
• USB Type-C İşlevi Şarj Olma
• Diğer Bağlantılar AUX

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

• Wi-Fi Yok
• Bluetooth Var
• Bluetooth Versiyonu 5.3
• Bluetooth Mesafesi 10 m
• NFC Yok
• Çoklu Bağlantı Var
• Çoklu Bağlantı Sayısı 2

FİZİKSEL DAYANIKLILIK FİZİKSEL DAYANIKLILIK

• Toza Dayanıklılık Var
• Suya Dayanıklılık Var
• IP Seviyesi (Su) IPX7
• Suya Dayanıklılık Türü Su Geçirmez

TASARIM TASARIM

• Renk Seçenekleri Siyah

Anker Soundcore Rave Neo 2 Müzik Sistemi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.