Toplam Güç (RMS):
3 W
Bağlantı:
Ses Çıkışı:
Uydu Sayısı:
1 adet
Wi-Fi:
Yok
Bluetooth:
Var
Dahili Batarya:
Var

Asonic AS-02 Bluetooth Hoparlör Fiyatları

Asonic As-02 Gümüş Bluetooth 3W Tf-Usb Destekli Speaker

Satıcı: Patygoteknoloji

313,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 313.00
Asonic AS-02 Bluetooth Hoparlör gri-siyah

Satıcı: herbirivar | 1 yorum

330,81 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

2 330.81
Asonic AS-02 Gümüş Bluetooth 3W TF-USB Destekli Speaker

Satıcı: Mavilim Elektronik

368,88 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

3 368.88
Asonic As-02 Gümüş Bluetooth 3W Tf-Usb Destekli Speaker

Satıcı: Smallman

373,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 373.40
Asonic Bluetooth Hoparlör AS-02

Satıcı: patygoteknoloji

389,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 389.00
Asonic AS-02 Gümüş Bluetooth 3W TF/USB Destekli Speaker

Satıcı: Hepsiburada | 47 yorum

341,24 TL + 49,90 TL Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

6 351.24
Asonic AS-02 Gümüş Bluetooth 3W TF/USB Destekli Hoparlör

Satıcı: Dost Ticaret Telekomünikasyon

399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

7 399.00
Asonic AS-02 Gümüş Bluetooth 3W TF-USB Destekli Speaker

Satıcı: Onmarktr

402,22 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

8 402.22
Asonic AS-02 Gümüş Bluetooth 3W TF-USB Destekli Speaker

Satıcı: SMALLMAN

402,68 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

9 402.68
Asonic AS-02 Bluetooth Hoparlör gri-siyah

Satıcı: onmarktr

403,63 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

10 403.63
Asonic AS-02 Gümüş Bluetooth 3W TF/USB Destekli Hoparlör

Satıcı: ONMARKTR

410,79 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

11 410.79
Asonic Bluetooth Hoparlör AS-02

Satıcı: Segment Store

455,94 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

12 455.94

Asonic AS-02 Bluetooth Hoparlör Fiyat Geçmişi

Asonic AS-02 Bluetooth Hoparlör Temel Özellikleri

3 W
1 adet
Yok
Var

Asonic AS-02 Bluetooth Hoparlör Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

SES / GÜÇ BİLGİLERİ SES / GÜÇ BİLGİLERİ

• Ses Çıkışı Mono
• Toplam Güç (RMS) 3 W
• Güç (Uydu) 3 W
• Güç Kaynağı USB
• Dahili Batarya Var
• Pil ile Çalışma Süresi 2 saat

KABLOLU BAĞLANTILAR KABLOLU BAĞLANTILAR

• USB Var
• USB Tipi USB Type A USB Micro-B
• USB Type-A İşlevi Medya Oynatıcı
• USB Micro-B İşlevi Şarj Olma
• HDMI Yok
• Diğer Bağlantılar MicroSD / SD

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

• Wi-Fi Yok
• Bluetooth Var
• Bluetooth Versiyonu 4.2
• Bluetooth Mesafesi 10 m

MULTİMEDYA MULTİMEDYA

• Dahili Mikrofon Var
• Disk Oynatıcı Yok

TASARIM TASARIM

• Renk Seçenekleri Siyah
• Ağırlık 135 g
• Genişlik (Uydu) 117 mm
• Yükseklik (Uydu) 78 mm
• Derinlik (Uydu) 40 mm

Asonic AS-02 Bluetooth Hoparlör Yorumları (4 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Mahir c***** c***** Profil Resmi

4 yorum

Mahir c***** c***** Merhaba bu hoparlör'ün fiyatı şu an güncel 272 tl ben bügün şok'ta bu hoparlör'ü 99'50 tl fiyatında gördüm sizce almalımıyım kullanan biri varsa cevap yazabilir misiniz ?
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 yıl önce
uye_176547224555 Profil Resmi

1 yorum

uye_176547224555 @Mahir c***** c***** knk çok iyi aldın
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 5 ay önce
yunus Ç******* Profil Resmi

1 yorum

yunus Ç******* Reis as-04 gelirmi be
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
2 yıl önce
Sawex Profil Resmi

61 yorum

Sawex Çok Yoğun Bı Cızırtı Var ve Hiç Bassı Yok Bence Almayın ve Sesi Hiç Yüksek Değil 3W Olduğuna Bakmayın Berbat Bunun Yerine JBL GO Alırım Daha İyi.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
4 yıl önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.