Toplam Güç (RMS):
5 W
Bağlantı:
Ses Çıkışı:
Uydu Sayısı:
1 adet
Wi-Fi:
Yok
Bluetooth:
Var
Dahili Batarya:
Var

Asonic AS-03 Bluetooth Hoparlör Fiyatları

Asonic As-03 Bej Usb-Tf-Tws-Bluetooth Destekli 5W 1200Mah Type-C Speaker

Satıcı: Patygoteknoloji

357,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 357.70
Asonic AS-03 Kırmızı USB-TF-TWS-Bluetooth Destekli 5W 1200mAh Type-C Speaker

Satıcı: Patygoteknoloji

376,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

2 376.40
Asonic As-03 Bej Usb-Tf-Tws-Bluetooth Destekli 5W 1200Mah Type-C Speaker

Satıcı: Elektro Sepeti

394,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

3 394.10
Asonic AS-03 Mavi USB-TF-TWS-Bluetooth Destekli 5W 1200mAh Type-C Speaker

Satıcı: Segment Store

440,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

4 440.00
Asonic AS-03 Bej USB-TF-TWS-Bluetooth Destekli 5W 1200mAh Type-C Speaker

Satıcı: Segment Store

440,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

5 440.00
Asonic AS-03 Bej USB-TF-TWS-Bluetooth Destekli 5W 1200mAh Type-C Speaker

Satıcı: ONMARKTR

452,38 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

6 452.38
Asonic AS-03 Kırmızı USB-TF-TWS-Bluetooth Destekli 5W 1200mAh Type-C Speaker

Satıcı: ONMARKTR

452,38 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

7 452.38
Asonic As-03 Kırmızı Usb-Tf-Tws-Bluetooth Destekli 5W 1200MAH Type-C Speaker

Satıcı: YALI TECH

454,94 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

8 454.94
Asonic As-03 Siyah Usb-Tf-Tws-Bluetooth Destekli 5W 1200MAH Type-C Speaker

Satıcı: Segment Store

454,94 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

9 454.94
Asonic AS-03 Bej USB-TF-TWS-Bluetooth Destekli 5W 1200mAh Type-C Speaker

Satıcı: pazareyle

536,29 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

10 536.29

Asonic AS-03 Bluetooth Hoparlör Fiyat Geçmişi

Asonic AS-03 Bluetooth Hoparlör Temel Özellikleri

5 W
1 adet
Yok
Var

Asonic AS-03 Bluetooth Hoparlör Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

SES / GÜÇ BİLGİLERİ SES / GÜÇ BİLGİLERİ

• Ses Çıkışı Mono
• Toplam Güç (RMS) 5 W
• Güç (Uydu) 5 W
• Güç Kaynağı USB
• Dahili Batarya Var

KABLOLU BAĞLANTILAR KABLOLU BAĞLANTILAR

• USB Var
• USB Tipi USB Type A USB Type-C
• USB Type-A İşlevi Medya Oynatıcı
• USB Type-C İşlevi Şarj Olma
• HDMI Yok
• Diğer Bağlantılar MicroSD / SD

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

• Wi-Fi Yok
• Bluetooth Var
• Bluetooth Versiyonu 5.3
• Bluetooth Mesafesi 10 m

MULTİMEDYA MULTİMEDYA

• Disk Oynatıcı Yok

TASARIM TASARIM

Asonic AS-03 Bluetooth Hoparlör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.