Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Audio Pro G10 Multiroom Speaker (Light Grey) Google Asistan Destekli Multiroom Hoparlör Açık Gri
Satıcı: ylmzhome
35.935,20 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯51 dk önce
1 35935.20
Audio Pro G10 Multiroom Speaker (Dark Grey) Google Asistan Destekli Multiroom Hoparlör Koyu Gri
Satıcı: ylmzhome
35.935,20 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯51 dk önce
2 35935.20
Audio Pro G10 Açık Gri Multiroom Akıllı Ev Hoparlörü (Google Assistant destekli)
Satıcı: koçlar grup ticaret
38.630,34 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
3 38630.34
Audio Pro G10 Koyu Gri Multiroom Akıllı Ev Hoparlörü (Google Assistant destekli)
Satıcı: koçlar grup ticaret
38.630,34 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
4 38630.34
GENEL ÖZELLİKLER
SES / GÜÇ BİLGİLERİ
KABLOLU BAĞLANTILAR
KABLOSUZ BAĞLANTILAR
MULTİMEDYA