Toplam Güç (RMS):
Bağlantı:
Ses Çıkışı:
Uydu Sayısı:
1 adet
Wi-Fi:
Yok
Bluetooth:
Var
En Düşük Frekans:
37 Hz
En Yüksek Frekans:
20 KHz

Bang & Olufsen Beolit 20 Bluetooth Hoparlör Fiyatları

Bang & Olufsen Beolit 20 Taşınabilir Bluetooth Hoparlör Gri

Satıcı: hifilife

33.249,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

1 33249.05
Bang & Olufsen Beolit 20 Taşınabilir Bluetooth Hoparlör-(Siyah-Antrasit)

Satıcı: hifilife

33.249,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

2 33249.05
BANG & OLUFSEN Beolit 20 - Taşınabilir Bluetooth Hoparlör - Kablosuz Şarj Pedli, 3.5mm jak çıkışlı - Duman Grisi

Satıcı: Hifilife

34.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

3 35009
BANG & OLUFSEN Beolit 20 - Taşınabilir Bluetooth Hoparlör - Kablosuz Şarj Pedli, 3.5mm jak çıkışlı - Siyah

Satıcı: Hifilife

34.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 dk önce

4 35009
Bang & Olufsen Beolit 20 360° Ses Performansı, 8 Saat Pil Ömrü, Kablosuz Telefon Şarj Yüzeyi, Taşınabilir Hi-Fi Bluetooth Hoparlör – Siyah Antrasit

Satıcı: Bang Olufsen Türkiye | 30 yorum

34.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

5 34999.00
Bang & Olufsen Beolit 20 360° Ses Performansı, 8 Saat Pil Ömrü, Kablosuz Telefon Şarj Yüzeyi, Taşınabilir Hi-Fi Bluetooth Hoparlör – Siyah Antrasit

Satıcı: Hifilife | 30 yorum

34.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

6 34999.00
BANG & OLUFSEN Beolit 20 Gri Taşınabilir Bluetooth Hoparlör

Satıcı: Bang & Olufsen Türkiye

34.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

7 34999.00
Beolit 20 Gri Bluetooth Hoparlör 34.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

8 35009
Beolit 20 Siyah Antrasit Bluetooth Hoparlör 34.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

9 35009
Bang & Olufsen Beolit 20 Taşınabilir Bluetooth Hoparlör 34.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

10 34999.00
Bang & Olufsen Beolit 20 Taşınabilir Hoparlör Gri

Satıcı: Turkcell Satış A.Ş.

46.849,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

11 46849.00
Bang & Olufsen Beolit 20 Taşınabilir Hoparlör Siyah

46.849,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

12 46849.00

Bang & Olufsen Beolit 20 Bluetooth Hoparlör Fiyat Geçmişi

Bang & Olufsen Beolit 20 Bluetooth Hoparlör Temel Özellikleri

1 adet
Yok
Var
37 Hz
20 KHz
Dahili Batarya:
Var

Bang & Olufsen Beolit 20 Bluetooth Hoparlör Özellikleri

SES / GÜÇ BİLGİLERİ SES / GÜÇ BİLGİLERİ

• Ses Çıkışı Mono
• Hassasiyet 93 dB
• En Düşük Frekans 37 Hz
• En Yüksek Frekans 20 KHz
• Toplam Güç (RMS) 30 W
• Güç Kaynağı USB
• Dahili Batarya Var
• Pil ile Çalışma Süresi 8 saat

KABLOLU BAĞLANTILAR KABLOLU BAĞLANTILAR

• USB Var
• USB Tipi USB Type-C
• USB Type-C İşlevi Şarj Olma
• Diğer Bağlantılar AUX

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

• Wi-Fi Yok
• Bluetooth Var
• Bluetooth Versiyonu 4.2
• Bluetooth Mesafesi 9 m
• NFC Yok

MULTİMEDYA MULTİMEDYA

• Dahili Mikrofon Var
• FM Radyo Yok

TASARIM TASARIM

• Renk Seçenekleri Siyah Gri Yeşil
• Ağırlık 2.7 kg
• Genişlik (Uydu) 189 mm
• Yükseklik (Uydu) 230 mm
• Derinlik (Uydu) 135 mm

Bang & Olufsen Beolit 20 Bluetooth Hoparlör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.