Toplam Güç (RMS):
Bağlantı:
Ses Çıkışı:
Uydu Sayısı:
1 adet
Wi-Fi:
Yok
Bluetooth:
Var
En Düşük Frekans:
54 Hz
En Yüksek Frekans:
20 KHz

Bang & Olufsen Beosound A1 3. Nesil Bluetooth Hoparlör Fiyatları

Bang & Olufsen Beosound A1 3. Nesil Geniş Açılı Ses, Yüksek Bas, IP67 Su Geçirmez, 24 Saat Pil Ömrü, Dahili Mikrofonlu Taşınabilir Bluetooth Hoparlör – Naturel Alüminyum - Gri

Satıcı: Bang Olufsen Türkiye | 2 yorum

21.628,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

1 21628.14
Bang & Olufsen Beosound A1 3. Nesil Geniş Açılı Ses, Yüksek Bas, IP67 Su Geçirmez, 24 Saat Pil Ömrü, Dahili Mikrofonlu Taşınabilir Bluetooth Hoparlör – Okaliptüs Yeşili - Yeşil

Satıcı: Bang Olufsen Türkiye | 2 yorum

21.628,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

2 21628.14
BANG & OLUFSEN Beosound A1 3. Nesil Yüksek Bas, 24 Saat Pil, Taşınabilir Bluetooth Hoparlör – Rustik Kırmızı

Satıcı: hifilife

23.891,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 23891.55
Bang & Olufsen Beosound A1 3. Nesil Geniş Açılı Ses, Yüksek Bas, IP67 Su Geçirmez, 24 Saat Pil Ömrü, Dahili Mikrofonlu Taşınabilir Bluetooth Hoparlör – Bal Rengi

Satıcı: Hifilife

25.149,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

4 25159
Bang & Olufsen Beosound A1 3. Nesil Geniş Açılı Ses, Yüksek Bas, IP67 Su Geçirmez, 24 Saat Pil Ömrü, Dahili Mikrofonlu Taşınabilir Bluetooth Hoparlör – Granit

Satıcı: Hifilife

25.149,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

5 25159
Bang & Olufsen Beosound A1 3. Nesil Geniş Açılı Ses, Yüksek Bas, IP67 Su Geçirmez, 24 Saat Pil Ömrü, Dahili Mikrofonlu Taşınabilir Bluetooth Hoparlör – Okaliptüs Yeşili

Satıcı: Hifilife

25.149,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

6 25159
BANG & OLUFSEN Beosound A1 3. Nesil Yüksek Bas, 24 Saat Pil, Taşınabilir Bluetooth Hoparlör – Yeşil

Satıcı: hifilife

25.149,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

7 25149.00
BANG & OLUFSEN Beosound A1 3. Nesil Yüksek Bas, 24 Saat Pil, Taşınabilir Bluetooth Hoparlör – Yeşil

Satıcı: Bang & Olufsen Türkiye

25.149,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

8 25149.00
Bang & Olufsen Beosound A1 3. Nesil Su Geçirmez Taşınabilir Bluetooth Hoparlör Siyah

Satıcı: Turkcell Satış A.Ş.

25.149,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 25149.00
Bang & Olufsen Beosound A1 3. Nesil Su Geçirmez Taşınabilir Bluetooth Hoparlör Yeşil

25.149,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

10 25149.00
Beosound A1 3. Nesil Okaliptüs Yeşili Taşınabilir Bluetooth Hoparlör 25.149,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 25159
Beosound A1 3. Nesil Su Geçirmez Taşınabilir Bluetooth Hoparlör 25.149,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 25159
Bang & Olufsen Beosound A1 3. Nesil Su Geçirmez Taşınabilir Bluetooth Hoparlör 25.149,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

13 25149.00

Bang & Olufsen Beosound A1 3. Nesil Bluetooth Hoparlör Fiyat Geçmişi

Bang & Olufsen Beosound A1 3. Nesil Bluetooth Hoparlör Temel Özellikleri

1 adet
Yok
Var
54 Hz
20 KHz
Toza Dayanıklılık:
Var
Suya Dayanıklılık:
Var
Dahili Batarya:
Var

Bang & Olufsen Beosound A1 3. Nesil Bluetooth Hoparlör Özellikleri

SES / GÜÇ BİLGİLERİ SES / GÜÇ BİLGİLERİ

• Ses Çıkışı Stereo
• Hassasiyet 92 dB
• En Düşük Frekans 54 Hz
• En Yüksek Frekans 20 KHz
• Toplam Güç (RMS) 60 W
• Güç (Uydu) 60 W
• Güç Kaynağı USB
• Dahili Batarya Var
• Pil ile Çalışma Süresi 24 saat

KABLOLU BAĞLANTILAR KABLOLU BAĞLANTILAR

• USB Var
• USB Tipi USB Type-C
• USB Type-C İşlevi Şarj Olma
• HDMI Yok

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

• Wi-Fi Yok
• Bluetooth Var
• Bluetooth Versiyonu 5.1
• Çoklu Bağlantı Var
• Çoklu Bağlantı Sayısı 2

MULTİMEDYA MULTİMEDYA

• Dahili Mikrofon Var

FİZİKSEL DAYANIKLILIK FİZİKSEL DAYANIKLILIK

TASARIM TASARIM

Bang & Olufsen Beosound A1 3. Nesil Bluetooth Hoparlör Yorumları (2 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

EFI Shell Profil Resmi

228 yorum

EFI Shell Bang & Olufsen Beosound Theatre çıkmış: https://hifilife.com/products/bang-olufsen-beosound-theatre-soundbar
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
6 ay önce
Epey Profil Resmi
Epey @EFI S**** https://www.epey.com/ses-sistemi/bang-olufsen-beosound-theatre.html
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 6 ay önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.