Toplam Güç (RMS):
Bağlantı:
Ses Çıkışı:
Subwoofer:
Yok
Uydu Sayısı:
1 adet
Wi-Fi:
Var
Bluetooth:
Var
En Düşük Frekans:
33 Hz

Bang & Olufsen BeoSound A9 Çoklu Oda Fiyatları

Bang & Olufsen Beosound A9 5. Nesil 360° Hi-Fi Ses, Adaptif Oda Kalibrasyonu, AirPlay 2, Chromecast, Spotify Connect, Multiroom Desteği, Kablosuz Hoparlör – Siyah Antrasit

Satıcı: Hifilife | 5 yorum

234.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

1 234999.00
Bang & Olufsen Beosound A9 5. Nesil 360° Hi-Fi Ses, Adaptif Oda Kalibrasyonu, AirPlay 2, Chromecast, Spotify Connect, Multiroom Desteği, Kablosuz Hoparlör – Siyah Antrasit

Satıcı: Bang Olufsen Türkiye | 5 yorum

234.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

2 234999.00
Beosound A9 Multiroom Siyah Bluetooth Hoparlör 234.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 235009
Bang & Olufsen Beosound A9 5.G Black Anthracite B 234.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 234999.00
Bang & Olufsen Beosound A9 Multiroom Kablosuz Hoparlör - Altın

Satıcı: Hifilife

239.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 dk önce

5 240009
Bang & Olufsen Beosound A9 Multiroom Kablosuz Hoparlör - Naturel Alüminyum

Satıcı: Hifilife

239.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 dk önce

6 240009
BANG & OLUFSEN Beosound A9 Multiroom Kablosuz Hoparlör

Satıcı: hifilife

239.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 239999.00
BANG & OLUFSEN Beosound A9 Multiroom Kablosuz Hoparlör

Satıcı: Bang & Olufsen Türkiye

239.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 239999.00
Beosound A9 5.G Natural Aluminium B Bluetooth Hoparlör 239.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 240009

Bang & Olufsen BeoSound A9 Çoklu Oda Fiyat Geçmişi

Bang & Olufsen BeoSound A9 Çoklu Oda Temel Özellikleri

Yok
1 adet
Var
33 Hz
En Yüksek Frekans:
23 KHz
Dahili Batarya:
Yok

Bang & Olufsen BeoSound A9 Çoklu Oda Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

SES / GÜÇ BİLGİLERİ SES / GÜÇ BİLGİLERİ

• Ses Çıkışı Stereo
• Hassasiyet 100 dB
• En Düşük Frekans 33 Hz
• En Yüksek Frekans 23 KHz
• Toplam Güç (RMS) 1350 W
• Güç (Uydu) 1350 W
• Güç Kaynağı USB
• Dahili Batarya Yok

KABLOLU BAĞLANTILAR KABLOLU BAĞLANTILAR

• USB Var
• USB Tipi USB Type-C
• USB Type-C İşlevi Güç Girişi
• HDMI Yok
• Diğer Bağlantılar Ethernet

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

MULTİMEDYA MULTİMEDYA

TASARIM TASARIM

• Renk Seçenekleri Siyah Gri Altın
• Ağırlık 14.7 kg
• Genişlik (Uydu) 701 mm
• Yükseklik (Uydu) 908 mm
• Derinlik (Uydu) 415 mm

Bang & Olufsen BeoSound A9 Çoklu Oda Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.