Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Devialet Phantom Ultimate 98 Db, 400W, Wifi, Bluetooth 5.2, Airplay 2, Kablosuz Hifi Hoparlör - Siyah
Satıcı: Hifilife
143.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
1 143099.00
Devialet Phantom Ultimate 98 dB, Kablosuz, Yüksek Çözünürlüklü Ses, 360 Ses, Aktif Hi-Fi Hoparlör Satıcı: hifilife
143.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
2 143099.00
Devialet Phantom Ultimate 98 dB Opéra de Paris, 400W RMS, Bluetooth, Wi-Fi, AirPlay 2, Spotify Connect, Derin Bas, 360 Derece Ses, Stereo Eşleştirme Destekli Kablosuz Aktif Hi-Fi Hoparlör Satıcı: Hifilife
171.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯9 dk önce
3 171709
Devialet Phantom Ultimate 98 Db Opéra De Paris, 360° Hifi Ses, Derin Bas, Kablosuz Aktif Hoparlör - Açık İnci
Satıcı: Hifilife
171.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
4 171699.00
GENEL ÖZELLİKLER
SES / GÜÇ BİLGİLERİ
KABLOLU BAĞLANTILAR
KABLOSUZ BAĞLANTILAR
MULTİMEDYA