Toplam Güç (RMS):
Bağlantı:
Ses Çıkışı:
Uydu Sayısı:
1 adet
Wi-Fi:
Yok
Bluetooth:
Var
Dahili Batarya:
Var

Dexim Boox SC-836 Bluetooth Hoparlör Fiyatları

Dexim Boox SC-836 Taşınabilir Kablosuz Hoparlör Bluetooth V5 DBS002 - Siyah

Satıcı: Zoccoshop | 18 yorum

601,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

1 601.14
Dexim Boox Sc-836 Taşınabilir Kablosuz Hoparlör Bluetooth V5 - Dbs002

Satıcı: Zoccoshop

549,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 549.90
Dexim Boox SC-836 Taşınabilir Kablosuz Hoparlör Bluetooth V5 DBS002 - Siyah

Satıcı: RiverTek | 18 yorum

643,28 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

3 643.28
Dexim Sc-836 Kare Hoparlör

Satıcı: Zoccoshop

703,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 703.10
Dexim SC-836 Kare Hoparlör siyah

Satıcı: gelalbe

714,61 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

5 714.61
Dexim SC-836 Kare Hoparlör siyah

Satıcı: zoccoshop

751,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

6 751.06
Dexim SC-836 Kare Hoparlör

Satıcı: Zoccoshop

767,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

7 767.05
Dexim Boox Sc-836 Taşınabilir Kablosuz Hoparlör Bluetooth V5 - Dbs002

Satıcı: Zoccoshop

799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

8 809
SC-836 Kare Hoparlör - DBS002

Satıcı: Zoccoshop

799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

9 809
Dexim Boox Sc-836 Taşınabilir Kablosuz Hoparlör Bluetooth V5 - Dbs002

Satıcı: River Teknoloji

799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 799.00
Dexim Boox Sc-836 Bluetooth Hoparlör - Dbs002

Satıcı: Smallman

919,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 919.20
Dexim SC-836 Kare Hoparlör

Satıcı: MEDIAMARKT

980,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

12 980.00
Dexim Sc-836 Kare Bluetooth Hoparlör 999,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

13 1009
Dexim Boox SC-836 Bluetooth Hoparlör - DBS002

Satıcı: Teknofs

3.083,52 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

14 3083.52

Dexim Boox SC-836 Bluetooth Hoparlör Fiyat Geçmişi

Dexim Boox SC-836 Bluetooth Hoparlör Temel Özellikleri

1 adet
Yok
Var

Dexim Boox SC-836 Bluetooth Hoparlör Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

SES / GÜÇ BİLGİLERİ SES / GÜÇ BİLGİLERİ

• Ses Çıkışı Mono
• Toplam Güç (RMS) 10 W
• Güç (Uydu) 10 W
• Güç Kaynağı USB
• Dahili Batarya Var
• Pil ile Çalışma Süresi 10 saat

KABLOLU BAĞLANTILAR KABLOLU BAĞLANTILAR

• USB Var
• USB Tipi USB Type-C
• USB Type-C İşlevi Şarj Olma
• HDMI Yok
• Diğer Bağlantılar AUX MicroSD / SD

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

• Wi-Fi Yok
• Bluetooth Var
• Bluetooth Versiyonu 5.0

MULTİMEDYA MULTİMEDYA

• Disk Oynatıcı Yok

TASARIM TASARIM

• Renk Seçenekleri Siyah
• Ağırlık 725 g
• Genişlik (Uydu) 180 mm
• Yükseklik (Uydu) 170 mm
• Derinlik (Uydu) 150 mm

Dexim Boox SC-836 Bluetooth Hoparlör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.