Divoom D-Base Soundbar

Toplam Güç (RMS):
Bağlantı:
Ses Çıkışı:
Kanal Yapısı:
2.2
Uydu Sayısı:
1 adet
Wi-Fi:
Yok
Bluetooth:
Var
En Düşük Frekans:
65 Hz

Divoom D-Base Soundbar Fiyatları

Divoom D-base 30W Masaüstü Bluetooth Gaming Hoparlör, Rgb Işıklı, Çift Portlu 35W Hızlı Şarj, USB/Aux/Bluetooth6.0 (Siyah)

Satıcı: desibela

8.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

1 9009
Divoom D-base 30W Masaüstü Bluetooth Gaming Hoparlör, Rgb Işıklı, Çift Portlu 35W Hızlı Şarj, USB/Au

Satıcı: Desibela

8.909,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

2 8909.11
Divoom D-base 30W Masaüstü Bluetooth Gaming Hoparlör, Rgb Işıklı, Çift Portlu 35W Hızlı Şarj, USB/Au

Satıcı: Desibela

8.909,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

3 8909.11
Divoom D-base 30W Masaüstü Bluetooth Gaming Hoparlör, Rgb Işıklı, Çift Portlu 35W Hızlı Şarj, USB/Aux/Bluetooth6.0 (Pembe)

Satıcı: desibela

8.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

4 9009
DIVOOM 30W Masaüstü Bluetooth Gaming Hoparlör, Pembe

Satıcı: Desibela

8.999,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 8999.10
DIVOOM 30W Masaüstü Bluetooth Gaming Hoparlör, Siyah

Satıcı: Desibela

8.999,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 8999.10
Divoom D-Base 30W Masaüstü Bluetooth Gaming Hoparlör, Rgb Işıklı, Çift Portlu 35W Hızlı Şarj, Usb/aux/bluetooth6.0, Pembe

Satıcı: DESİBELA

9.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

7 9299.00
Divoom D-Base 30W Masaüstü Bluetooth Gaming Hoparlör, Rgb Işıklı, Çift Portlu 35W Hızlı Şarj, Usb/aux/bluetooth6.0, Siyah

Satıcı: DESİBELA

9.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

8 9299.00
Divoom D-base 30W Masaüstü Bluetooth Gaming Hoparlör, Rgb Işıklı, Çift Portlu 35W Hızlı Şarj, USB/Aux/Bluetooth6.0, Siyah

Satıcı: Desibela

9.699,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

9 9699.03
Divoom D-base 30W Masaüstü Bluetooth Gaming Hoparlör, Rgb Işıklı, Çift Portlu 35W Hızlı Şarj, USB/Aux/Bluetooth6.0, Pembe

Satıcı: Desibela

9.699,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

10 9699.03
D-base Siyah Rgb Işıklı Çift Portlu 35W Hızlı Şarj USB/Aux 30W Masaüstü Bluetooth Gaming Hoparlör 9.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 9999.00
D-base Pembe Rgb Işıklı Çift Portlu 35W Hızlı Şarj USB/Aux 30W Masaüstü Bluetooth Gaming Hoparlör 9.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 10009
Divoom D-base 30W Masaüstü Bluetooth Gaming Hoparlör, Siyah 9.999,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 10009
Divoom D-base 30W Masaüstü Bluetooth Gaming Hoparlör, Pembe 9.999,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 10009

Divoom D-Base Soundbar Fiyat Geçmişi

Divoom D-Base Soundbar Temel Özellikleri

2.2
1 adet
Yok
Var
65 Hz
En Yüksek Frekans:
20 KHz
Dahili Batarya:
Yok

Divoom D-Base Soundbar Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

SES / GÜÇ BİLGİLERİ SES / GÜÇ BİLGİLERİ

• Ses Çıkışı Stereo
• Hassasiyet 90 dB
• En Düşük Frekans 65 Hz
• En Yüksek Frekans 20 KHz
• Toplam Güç (RMS) 35 W
• Güç (Uydu) 35 W
• Güç Kaynağı USB
• Dahili Batarya Yok

KABLOLU BAĞLANTILAR KABLOLU BAĞLANTILAR

• USB Var
• USB Tipi USB Type-C
• USB Type-C İşlevi Güç Girişi
• HDMI Yok
• Diğer Bağlantılar AUX

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

• Wi-Fi Yok
• Bluetooth Var
• Bluetooth Versiyonu 6.0
• Bluetooth Mesafesi 10 m
• NFC Var
• Çoklu Bağlantı Var

MULTİMEDYA MULTİMEDYA

• Dahili Mikrofon Var
• FM Radyo Yok
• Disk Oynatıcı Yok

FİZİKSEL DAYANIKLILIK FİZİKSEL DAYANIKLILIK

• Darbeye Dayanıklılık Var

TASARIM TASARIM

• Renk Seçenekleri Siyah Pembe
• Ağırlık 1.3 kg
• Genişlik (Uydu) 380 mm
• Yükseklik (Uydu) 74 mm
• Derinlik (Uydu) 81 mm

Divoom D-Base Soundbar Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.