Toplam Güç (RMS):
Bağlantı:
Ses Çıkışı:
Subwoofer:
Yok
Uydu Sayısı:
1 adet
Wi-Fi:
Yok
Bluetooth:
Var
Suya Dayanıklılık:
Yok

Divoom DitooMic Bluetooth Hoparlör Fiyatları

Divoom Ditoo-Mic Karaoke Mikrofonlu Uyarlanabilir Piksel Ekranlı Bluetooth Hoparlör-Hediye Kutulu (Pembe)

Satıcı: desibela

6.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

1 7009
Divoom Ditoo-Mic Karaoke Mikrofonlu Uyarlanabilir Piksel Ekranlı Bluetooth Hoparlör

Satıcı: Caretta Teknoloji

6.946,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

2 6946.00
Divoom Ditoo-Mic Karaoke Mikrofonlu Uyarlanabilir Piksel Ekranlı Bluetooth Hoparlör-Hediye Kutulu (Mavi)

Satıcı: desibela

6.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

3 7009
Divoom Ditoo-Mic Karaoke Mikrofonlu Uyarlanabilir Piksel Ekranlı Bluetooth Hoparlör-Hediye Kutulu (Yeşil)

Satıcı: desibela

6.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

4 7009
Divoom Ditoo-Mic Karaoke Mikrofonlu Uyarlanabilir Piksel Ekranlı Bluetooth Hoparlör

Satıcı: Desibela

7.127,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

5 7127.11
DIVOOM Ditoo 5-Mic Karaoke Mikrofonlu Uyarlanabilir Piksel Ekranlı Bluetooth Hoparlör, Mavi

Satıcı: Desibela

7.199,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 7199.10
Divoom DitooMic Piksel Ekranlı Karaoke Mikrofonlu Yeşil Bluetooth Hoparlör

Satıcı: Desibela

7.759,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

7 7759.03
Divoom DitooMic Piksel Ekranlı Karaoke Mikrofonlu Pembe Bluetooth Hoparlör

Satıcı: Desibela

7.759,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

8 7759.03
Divoom Ditoo 5-Mic Karaoke Mikrofonlu Uyarlanabilir Piksel Ekranlı Bluetooth Hoparlör, Pembe

Satıcı: DESİBELA

7.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

9 7999.00
Divoom Ditoo 5-Mic Karaoke Mikrofonlu Uyarlanabilir Piksel Ekranlı Bluetooth Hoparlör, Mavi

Satıcı: DESİBELA

7.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

10 7999.00
Ditoo-Mic Yeşil Karaoke Mikrofonlu Uyarlanabilir Piksel Ekranlı Bluetooth Hoparlör 7.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 8009
Ditoo-Mic Mavi Karaoke Mikrofonlu Uyarlanabilir Piksel Ekranlı Bluetooth Hoparlör 7.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 8009
Divoom Ditoo Mic Piksel Ekranlı Karaoke Mikrofonlu 15W Mavi Bluetooth Hoparlör 7.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

13 7999.00
Divoom Ditoo Mic 5m Piksel Ekranlı Pembe Karaoke Mikrofonlu BT Hoparlör Suya Dayanıklı - Siyah

Satıcı: Njoy Online

9.358,83 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

14 9358.83
Dora Shopping Divoom Ditoo-Mic Karaoke Mikrofonlu Uyarlanabilir Piksel Ekranlı Bluetooth Hoparlör- Kutulu (Yeşil) - Standart

Satıcı: Dora shopping

12.468,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

15 12468.99

Divoom DitooMic Bluetooth Hoparlör Fiyat Geçmişi

Divoom DitooMic Bluetooth Hoparlör Temel Özellikleri

Yok
1 adet
Yok
Var
Yok
Dahili Batarya:
Var

Divoom DitooMic Bluetooth Hoparlör Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

SES / GÜÇ BİLGİLERİ SES / GÜÇ BİLGİLERİ

• Ses Çıkışı Mono
• Toplam Güç (RMS) 15 W
• Güç (Uydu) 15 W
• Güç Kaynağı USB
• Dahili Batarya Var
• Pil ile Çalışma Süresi 8 saat

KABLOLU BAĞLANTILAR KABLOLU BAĞLANTILAR

• USB Var
• USB Tipi USB Type-C
• USB Type-C İşlevi Şarj Olma
• HDMI Yok
• Diğer Bağlantılar MicroSD / SD

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

• Wi-Fi Yok
• Bluetooth Var
• Bluetooth Versiyonu 5.0
• Bluetooth Mesafesi 10 m
• NFC Yok

MULTİMEDYA MULTİMEDYA

• Dahili Mikrofon Yok
• FM Radyo Yok

FİZİKSEL DAYANIKLILIK FİZİKSEL DAYANIKLILIK

• Suya Dayanıklılık Yok

TASARIM TASARIM

• Renk Seçenekleri Mavi Pembe Yeşil
• Ağırlık 520 g
• Genişlik (Uydu) 114 mm
• Yükseklik (Uydu) 121 mm
• Derinlik (Uydu) 90 mm

Divoom DitooMic Bluetooth Hoparlör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.