Toplam Güç (RMS):
Bağlantı:
Ses Çıkışı:
Uydu Sayısı:
1 adet
Wi-Fi:
Yok
Bluetooth:
Var
En Düşük Frekans:
30 Hz
En Yüksek Frekans:
20 KHz

Divoom DitooPro Bluetooth Hoparlör Fiyatları

Divoom Ditoo Pro Uyarlanabilir Piksel Ekranlı Bluetooth Hoparlör - LED Dekor (Beyaz)

Satıcı: desibela

5.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

1 5709
Divoom Ditoo Pro Uyarlanabilir Piksel Ekranlı Bluetooth Hoparlör - LED Dekor (Yeşil)

Satıcı: desibela

5.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

2 5709
Divoom Ditoo Pro Uyarlanabilir Piksel Ekranlı Bluetooth Hoparlör - LED Dekor (Siyah)

Satıcı: desibela

5.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

3 5709
Divoom Ditoo Pro Uyarlanabilir Piksel Ekranlı Bluetooth Hoparlör-Led Dekor

Satıcı: Desibela

5.879,71 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

4 5879.71
Divoom Ditoo Pro Uyarlanabilir Piksel Ekranlı Bluetooth Hoparlör-Led Dekor

Satıcı: Desibela

5.879,71 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

5 5879.71
DIVOOM Pro Piksel Ekranlı Yeşil Bluetooth Hoparlör

Satıcı: Desibela

5.939,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 5939.10
DIVOOM Pro Piksel Ekranlı Mavi Bluetooth Hoparlör

Satıcı: Desibela

5.939,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 5939.10
Divoom Ditoo Pro Piksel Ekranlı Yeşil Bluetooth Hoparlör

Satıcı: DESİBELA | 207 yorum

5.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

8 5999.00
Divoom Ditoo Pro Piksel Ekranlı Mavi Bluetooth Hoparlör

Satıcı: DESİBELA | 207 yorum

5.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

9 5999.00
Divoom DitooPro Piksel Ekranlı Beyaz Bluetooth Hoparlör

Satıcı: Desibela

6.401,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

10 6401.03
Divoom DitooPro Piksel Ekranlı Pembe Bluetooth Hoparlör

Satıcı: Desibela

6.401,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

11 6401.03
Divoom Ditoo Pro Beyaz Uyarlanabilir Piksel Ekranlı Bluetooth Hoparlör-LED Dekor

Satıcı: DESİBELA

6.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 6599.00
Divoom Ditoo Pro Pembe Uyarlanabilir Piksel Ekranlı Bluetooth Hoparlör-LED Dekor

Satıcı: DESİBELA

6.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 6599.00
Ditoo Pro Pembe Uyarlanabilir Piksel Ekranlı Led Bluetooth Hoparlör 6.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 6609
Ditoo Pro Beyaz Uyarlanabilir Piksel Ekranlı Led Bluetooth Hoparlör 6.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

15 6609
Divoom Hoparlör 6.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

16 6599.00

Divoom DitooPro Bluetooth Hoparlör Fiyat Geçmişi

Divoom DitooPro Bluetooth Hoparlör Temel Özellikleri

1 adet
Yok
Var
30 Hz
20 KHz
Toza Dayanıklılık:
Yok
Suya Dayanıklılık:
Yok
Dahili Batarya:
Var

Divoom DitooPro Bluetooth Hoparlör Özellikleri

SES / GÜÇ BİLGİLERİ SES / GÜÇ BİLGİLERİ

• Ses Çıkışı Mono
• Hassasiyet 80 dB
• En Düşük Frekans 30 Hz
• En Yüksek Frekans 20 KHz
• Toplam Güç (RMS) 15 W
• Güç (Uydu) 15 W
• Güç Kaynağı USB
• Dahili Batarya Var
• Pil ile Çalışma Süresi 8 saat

KABLOLU BAĞLANTILAR KABLOLU BAĞLANTILAR

• USB Var
• USB Tipi USB Type-C
• USB Type-C İşlevi Şarj Olma
• Diğer Bağlantılar MicroSD / SD

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

• Wi-Fi Yok
• Bluetooth Var
• Bluetooth Versiyonu 5.0
• Bluetooth Mesafesi 10 m
• NFC Yok

MULTİMEDYA MULTİMEDYA

• Dahili Mikrofon Var
• FM Radyo Yok

FİZİKSEL DAYANIKLILIK FİZİKSEL DAYANIKLILIK

• Toza Dayanıklılık Yok
• Suya Dayanıklılık Yok

TASARIM TASARIM

• Renk Seçenekleri Siyah Beyaz Mavi Pembe Yeşil
• Ağırlık 533 g
• Genişlik (Uydu) 90 mm
• Yükseklik (Uydu) 114 mm
• Derinlik (Uydu) 121 mm

Divoom DitooPro Bluetooth Hoparlör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.