Toplam Güç (RMS):
5 W
Bağlantı:
Ses Çıkışı:
Uydu Sayısı:
1 adet
Wi-Fi:
Yok
Bluetooth:
Var
Suya Dayanıklılık:
Yok
Dahili Batarya:
Var

Divoom LoveLock Bluetooth Hoparlör Fiyatları

Divoom Lovelock Mini Ses Kayıt Özellikli Bluetooth Hoparlör - Rose Gold

Satıcı: DESİBELA | 17 yorum

2.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

1 2499.00
Divoom Lovelock Mini Ses Kayıt Özellikli Bluetooth Hoparlör-Ses Kaydedici

Satıcı: Desibela

2.474,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

2 2474.01
Divoom Lovelock Mini Ses Kayıt Özellikli Bluetooth Hoparlör - Ses Kaydedici 2.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 2499.00
Divoom LoveLock Mini Ses Kayıt Özellikli Bluetooth Hoparlör

Satıcı: Desibela

2.715,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

4 2715.03
Divoom LoveLock Mini Ses Kayıt Özellikli Bluetooth Hoparlör, Pembe

Satıcı: DESİBELA

2.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 2799.00
LoveLock Mini Ses Kayıt Özellikli Bluetooth Hoparlör ve Ses Kaydedici 2.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 3009
Divoom LoveLock Mini Bluetooth Hoparlör 2.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 2999.00
Divoom Lovelock Mini Ses Kayıt Özellikli Bluetooth Hoparlör - Rose Gold

Satıcı: Njoy Online | 17 yorum

3.508,83 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

8 3508.83
Divoom LoveLock Mini Ses Kayıt Özellikli Bluetooth Hoparlör

Satıcı: NJOY ONLİNE

3.508,83 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

9 3508.83
Divoom LoveLock Kayıt Özellikli Bluetooth Hoparlör ve Spark Air TWS Kulaklık Hediye Seti

Satıcı: Desibela

3.959,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

10 3959.01
DIVOOM LoveLock Ses Kayıt Özellikli Bluetooth Hoparlör ve Times Frame Akıllı Dijital Çerçeve Hediye

Satıcı: Desibela

12.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

11 12999.00
Divoom LoveLock Ses Kayıt Özellikli Bluetooth Hoparlör ve Times Frame Akıllı Dijital Çerçeve Hediye Seti, Pembe

Satıcı: desibela

13.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

12 14009
LoveLock Ses Kayıt Özellikli Pembe Bluetooth Hoparlör ve Times Frame Akıllı Dijital Çerçeve Hediye Seti 13.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 14009

Divoom LoveLock Bluetooth Hoparlör Fiyat Geçmişi

Divoom LoveLock Bluetooth Hoparlör Temel Özellikleri

5 W
1 adet
Yok
Var
Yok
Var

Divoom LoveLock Bluetooth Hoparlör Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

SES / GÜÇ BİLGİLERİ SES / GÜÇ BİLGİLERİ

• Ses Çıkışı Mono
• Toplam Güç (RMS) 5 W
• Güç (Uydu) 5 W
• Güç Kaynağı USB
• Dahili Batarya Var
• Pil ile Çalışma Süresi 5 saat

KABLOLU BAĞLANTILAR KABLOLU BAĞLANTILAR

• USB Var
• USB Tipi USB Type-C
• USB Type-C İşlevi Şarj Olma
• HDMI Yok

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

• Wi-Fi Yok
• Bluetooth Var
• Bluetooth Versiyonu 5.0
• NFC Yok

MULTİMEDYA MULTİMEDYA

• Dahili Mikrofon Var
• FM Radyo Yok

FİZİKSEL DAYANIKLILIK FİZİKSEL DAYANIKLILIK

• Suya Dayanıklılık Yok

TASARIM TASARIM

• Renk Seçenekleri Pembe
• Ağırlık 86 g
• Genişlik (Uydu) 52 mm
• Yükseklik (Uydu) 86 mm
• Derinlik (Uydu) 30 mm

Divoom LoveLock Bluetooth Hoparlör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.