Toplam Güç (RMS):
Bağlantı:
Ses Çıkışı:
Subwoofer:
Yok
Uydu Sayısı:
1 adet
Wi-Fi:
Yok
Bluetooth:
Var
En Düşük Frekans:
30 Hz

Divoom SongBird HQ Bluetooth Hoparlör Fiyatları

Divoom SongBird-HQ Siyah Çift Karaoke Mikrofonlu Bluetooth Hoparlör

Satıcı: Desibela

12.473,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

1 12473.11
Divoom SongBird-HQ Çift Karaoke Mikrofonlu Bluetooth Hoparlör-Dekor

Satıcı: Desibela

12.473,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

2 12473.11
DIVOOM -HQ Siyah Çift Karaoke Mikrofonlu Bluetooth Hoparlör

Satıcı: Desibela

12.599,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

3 12599.10
DIVOOM -HQ Çift Karaoke Mikrofonlu 6 Ses Efektli 50 Watt Taşınabilir Bluetooth Hoparlör

Satıcı: Desibela

12.599,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

4 12599.10
Divoom Songbird-Hq Siyah Çift Karaoke Mikrofonlu Bluetooth Hoparlör

Satıcı: DESİBELA | 14 yorum

13.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

5 13299.00
Divoom SongBird-HQ Beyaz Çift Karaoke Mikrofonlu 6 Ses Efektli 50 Watt Taşınabilir Bluetooth Hoparlör

Satıcı: DESİBELA | 14 yorum

13.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

6 13299.00
Divoom SongBird-HQ Siyah Çift Karaoke Mikrofonlu Bluetooth Hoparlör

Satıcı: Desibela

13.579,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

7 13579.03
Divoom SongBird-HQ Yeşil Çift Mikrofonlu Bluetooth Hoparlör

Satıcı: Desibela

13.579,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

8 13579.03
Divoom SongBird-HQ Çift Karaoke Mikrofonlu Bluetooth Hoparlör (Beyaz)

Satıcı: desibela

13.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 dk önce

9 14009
Divoom SongBird-HQ Çift Mikrofonlu Bluetooth Hoparlör Siyah 13.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

10 13999.00
Divoom SongBird-HQ Beyaz Çift Karaoke Mikrofonlu Bluetooth Hoparlör

Satıcı: DESİBELA

13.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

11 13999.00
Divoom SongBird-HQ Çift Karaoke Mikrofonlu 50W Bluetooth Hoparlör, Siyah

Satıcı: DESİBELA

13.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

12 13999.00
SongBird HQ Yeşil Çift Karaoke Mikrofonlu Bluetooth Hoparlör 13.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 14009
SongBird-HQ Siyah Çift Karaoke Mikrofonlu Bluetooth Hoparlör 13.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 14009
Divoom SongBird-HQ Çift Mikrofonlu 50W Yeşil Bluetooth Hoparlör 13.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

59 dk önce

15 13999.00

Divoom SongBird HQ Bluetooth Hoparlör Fiyat Geçmişi

Divoom SongBird HQ Bluetooth Hoparlör Temel Özellikleri

Yok
1 adet
Yok
Var
30 Hz
En Yüksek Frekans:
20 KHz
Suya Dayanıklılık:
Yok
Dahili Batarya:
Var

Divoom SongBird HQ Bluetooth Hoparlör Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

SES / GÜÇ BİLGİLERİ SES / GÜÇ BİLGİLERİ

• Ses Çıkışı Mono
• Hassasiyet 82 dB
• En Düşük Frekans 30 Hz
• En Yüksek Frekans 20 KHz
• Toplam Güç (RMS) 50 W
• Güç (Uydu) 50 W
• Güç Kaynağı USB
• Dahili Batarya Var
• Pil ile Çalışma Süresi 8 saat

KABLOLU BAĞLANTILAR KABLOLU BAĞLANTILAR

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

• Wi-Fi Yok
• Bluetooth Var
• Bluetooth Versiyonu 5.2
• Bluetooth Mesafesi 10 m
• NFC Yok

MULTİMEDYA MULTİMEDYA

• Dahili Mikrofon Var
• FM Radyo Yok

FİZİKSEL DAYANIKLILIK FİZİKSEL DAYANIKLILIK

• Suya Dayanıklılık Yok

TASARIM TASARIM

• Renk Seçenekleri Siyah Beyaz Yeşil
• Ağırlık 1.31 kg
• Genişlik (Uydu) 158.5 mm
• Yükseklik (Uydu) 300 mm
• Derinlik (Uydu) 74 mm

Divoom SongBird HQ Bluetooth Hoparlör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.