Toplam Güç (RMS):
5 W
Bağlantı:
Ses Çıkışı:
Uydu Sayısı:
1 adet
Wi-Fi:
Yok
Bluetooth:
Var
En Düşük Frekans:
90 Hz
En Yüksek Frekans:
20 KHz

Divoom Tiivoo 2 Bluetooth Hoparlör Fiyatları

Divoom Tiivoo-2 FM Radyolu Retro Bluetooth Hoparlör, Pixel Art Taşınabilir Mini Sevimli Kablosuz Küçük Hoparlör, Vintage Dekor Parti Ofis Masası Ev Yatak Odası Mutfak için Uygun, Kadın Erkek

Satıcı: desibela

5.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

1 5709
Divoom Tiivoo-2 Retro Bluetooth Hoparlör, FM Radyo, Pixel Art Ekran, Taşınabilir Mini Kablosuz Hoparlör, Vintage Masa Dekoru, Yatak Odası, Ev Ofis ve Hediye için Sevimli Oda Hoparlörü, Yeşil

Satıcı: desibela

5.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 dk önce

2 5709
Divoom Tiivoo-2 FM Radyolu Mini Bluetooth Hoparlör, Kablosuz Piksel Ekranlı Retro Taşınabilir Ses Bo

Satıcı: Desibela

5.790,61 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

3 5790.61
Divoom Tiivoo-2 FM Radyolu Mini Bluetooth Hoparlör, Kablosuz Piksel Ekranlı Retro Taşınabilir Ses Bo

Satıcı: Desibela

5.790,61 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

4 5790.61
Divoom Tiivoo-2 Fm Radyolu Mini Bluetooth Hoparlör, Kablosuz Piksel Ekranlı Retro Taşınabilir Ses Bombası, Siyah

Satıcı: DESİBELA | 11 yorum

5.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

5 5999.00
Divoom Tiivoo-2 Fm Radyolu Mini Bluetooth Hoparlör, Kablosuz Piksel Ekranlı Retro Taşınabilir Ses Bombası, Pembe

Satıcı: DESİBELA | 11 yorum

5.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

6 5999.00
Divoom Tiivoo-2 FM Radyolu Mini Bluetooth Hoparlör, Kablosuz Piksel Ekranlı Retro Taşınabilir Ses Bombası, Yeşil

Satıcı: Desibela

6.304,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 6304.03
Divoom Tiivoo-2 FM Radyolu Mini Bluetooth Hoparlör, Kablosuz Piksel Ekranlı Retro Taşınabilir Ses Bombası, Pembe

Satıcı: Desibela

6.304,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 6304.03
Divoom Tiivoo-2 FM Radyolu Mini Bluetooth Hoparlör, Kablosuz, Taşınabilir, Piksel Ekranlı Retro Tasarım, Pembe

Satıcı: DESİBELA

6.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 6499.00
Divoom Tiivoo-2 FM Radyolu Mini Bluetooth Hoparlör, Kablosuz, Taşınabilir, Piksel Ekranlı Retro Tasarım, Yeşil

Satıcı: DESİBELA

6.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 6499.00
Tiivoo-2 FM Radyolu Yeşil Mini Bluetooth Hoparlör 6.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

11 6499.00
Tiivoo-2 FM Radyolu Pembe Mini Bluetooth Hoparlör 6.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

12 6509

Divoom Tiivoo 2 Bluetooth Hoparlör Fiyat Geçmişi

Divoom Tiivoo 2 Bluetooth Hoparlör Temel Özellikleri

5 W
1 adet
Yok
Var
90 Hz
20 KHz
Dahili Batarya:
Var

Divoom Tiivoo 2 Bluetooth Hoparlör Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

SES / GÜÇ BİLGİLERİ SES / GÜÇ BİLGİLERİ

• Ses Çıkışı Mono
• Hassasiyet 95 dB
• En Düşük Frekans 90 Hz
• En Yüksek Frekans 20 KHz
• Toplam Güç (RMS) 5 W
• Güç (Uydu) 5 W
• Güç Kaynağı USB
• Dahili Batarya Var
• Pil ile Çalışma Süresi 8 saat

KABLOLU BAĞLANTILAR KABLOLU BAĞLANTILAR

• USB Var
• USB Tipi USB Type-C
• USB Type-C İşlevi Şarj Olma
• HDMI Yok
• Diğer Bağlantılar MicroSD / SD

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

• Wi-Fi Yok
• Bluetooth Var
• Bluetooth Versiyonu 5.3
• Bluetooth Mesafesi 10 m

MULTİMEDYA MULTİMEDYA

• FM Radyo Var
• Disk Oynatıcı Yok

TASARIM TASARIM

• Renk Seçenekleri Siyah Pembe Yeşil Krem
• Ağırlık 289 g
• Genişlik (Uydu) 74 mm
• Yükseklik (Uydu) 97 mm
• Derinlik (Uydu) 74 mm

Divoom Tiivoo 2 Bluetooth Hoparlör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.