Toplam Güç (RMS):
6 W
Bağlantı:
Ses Çıkışı:
Bluetooth:
Var
En Düşük Frekans:
95 Hz
En Yüksek Frekans:
20 KHz
Dahili Batarya:
Var

Divoom Timebox Evo Bluetooth Hoparlör Fiyatları

Divoom Timebox Evo Uyarlanabilir Piksel Ekranlı Bluetooth Hoparlör-Led Dekor

Satıcı: desibela

3.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

1 3309
Divoom Timebox Evo Uyarlanabilir Piksel Ekranlı Bluetooth Hoparlör-Led Dekor

Satıcı: Desibela

3.384,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

2 3384.91
Divoom Timebox Evo Siyah Bluetooth Hoparlör 98.5x98.5x38 mm Boyutları ile 6 Saat Müzik Çalma Süresi

Satıcı: DESİBELA | 22 yorum

3.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

3 3699.00
Divoom Timebox Evo Uyarlanabilir Piksel Ekranlı Bluetooth Hoparlör, Siyah

Satıcı: DESİBELA

3.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 3799.00
Divoom Timebox Evo Pixel Art Smart Siyah Bluetooth Hoparlör

Satıcı: Desibela

3.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

5 3799.00
Timebox Evo Uyarlanabilir Piksel Ekranlı Led Dekor Bluetooth Hoparlör 3.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

6 3809
Divoom Hoparlör 3.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 3799.00
Divoom Timebox Evo Bluetooth Hoparlör ve Pixoo LED Ekran Seti Eğlenceli Piksel Tasarımları İçin

Satıcı: DESİBELA

6.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

8 6499.00
Divoom Timebox Evo Bluetooth Hoparlör ve Pixoo Pixel Led Ekran Seti

Satıcı: Desibela

6.886,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

9 6886.03
Divoom Timebox Evo Bluetooth Hoparlör ve Pixoo Pixel Led Ekran Seti

Satıcı: Desibela

7.028,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

10 7028.01
Divoom Timebox Evo Bluetooth Hoparlör ve Pixoo Pixel Led Ekran Seti

Satıcı: DESİBELA

7.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 7099.00
Timebox Evo Bluetooth Hoparlör ve Pixoo Pixel Led Ekran Seti 7.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

12 7109
Divoom Timebox Evo Bluetooth Hoparlör ve Pixoo Max Led Ekran Seti

Satıcı: desibela

9.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

13 9309

Divoom Timebox Evo Bluetooth Hoparlör Fiyat Geçmişi

Divoom Timebox Evo Bluetooth Hoparlör Temel Özellikleri

6 W
Var
95 Hz
20 KHz
Var

Divoom Timebox Evo Bluetooth Hoparlör Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

SES / GÜÇ BİLGİLERİ SES / GÜÇ BİLGİLERİ

• Ses Çıkışı Stereo
• Hassasiyet 75 dB
• En Düşük Frekans 95 Hz
• En Yüksek Frekans 20 KHz
• Toplam Güç (RMS) 6 W
• Güç (Uydu) 6 W
• Güç Kaynağı USB
• Dahili Batarya Var
• Pil ile Çalışma Süresi 6 saat

KABLOLU BAĞLANTILAR KABLOLU BAĞLANTILAR

• USB Var
• USB Tipi USB Micro-B
• USB Micro-B İşlevi Şarj Olma

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

• Bluetooth Var
• Bluetooth Versiyonu 5.0

TASARIM TASARIM

• Renk Seçenekleri Siyah
• Ağırlık 320 g
• Genişlik (Uydu) 99 mm
• Yükseklik (Uydu) 99 mm
• Derinlik (Uydu) 38 mm

Divoom Timebox Evo Bluetooth Hoparlör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.