Toplam Güç (RMS):
Bağlantı:
Ses Çıkışı:
Subwoofer:
Yok
Uydu Sayısı:
1 adet
Wi-Fi:
Yok
Bluetooth:
Var
Suya Dayanıklılık:
Yok

Everton RT-1952 Bluetooth Hoparlör Fiyatları

Everton RT-1952 Bluetooth Fm-Usb-Tf-Aux Şarjlı Nostaljik Radyo - Mavi

Satıcı: Smallman | 5 yorum

952,43 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

1 952.43
Everton Rt-1952 Mavi Arabalı Bluetooth Fm-Usb-Tf-Aux Şarjlı Nostaljik Radyo

Satıcı: Smallman

913,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 913.90
EVERTON RT-1952 Mavi Arabalı Bluetooth Fm-Usb-Tf-Aux Şarjlı Nostaljik Radyo (MAVI-BEYAZ)

Satıcı: SMALLMAN

931,42 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

58 dk önce

3 931.42
Everton Rt-1952 Mavi Arabalı Bluetooth Fm-usb-tf-aux Şarjlı Nostaljik Radyo

Satıcı: Smallman

942,66 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

4 942.66
Everton Rt-1952 Siyah Arabalı Bluetooth Fm-Usb-Tf-Aux Şarjlı Nostaljik Radyo

Satıcı: Smallman

954,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 954.10
EVERTON RT-1952 Mavi Arabalı Bluetooth Fm-Usb-Tf-Aux Şarjlı Nostaljik Radyo

Satıcı: SMALLMAN

962,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

6 962.12
EVERTON RT-1952 Siyah Arabalı Bluetooth Fm-Usb-Tf-Aux Şarjlı Nostaljik Radyo

Satıcı: SMALLMAN

970,72 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

58 dk önce

7 970.72
EVERTON RT-1952 Siyah Arabalı Bluetooth Fm-Usb-Tf-Aux Şarjlı Nostaljik Radyo

Satıcı: Smallman | 5 yorum

993,16 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

8 993.16
EVERTON RT-1952 Beyaz Arabalı Bluetooth Fm-Usb-Tf-Aux Şarjlı Nostaljik Radyo

Satıcı: SMALLMAN

1.002,72 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

9 1002.72
EVERTON RT-1952 Siyah Arabalı Bluetooth Fm-Usb-Tf-Aux Şarjlı Nostaljik Radyo

Satıcı: Smallman

1.114,17 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

10 1114.17
Everton Rt-1952 Mavi Arabalı Bluetooth Fm-usb-tf-aux Şarjlı Nostaljik Radyo

Satıcı: cgithalat

1.208,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

11 1208.07
EVERTON RT-1952 Beyaz Arabalı Bluetooth Fm-Usb-Tf-Aux Şarjlı Nostaljik Radyo

Satıcı: Cg İthalat

1.319,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

12 1319.00

Everton RT-1952 Bluetooth Hoparlör Fiyat Geçmişi

Everton RT-1952 Bluetooth Hoparlör Temel Özellikleri

Yok
1 adet
Yok
Var
Yok
Dahili Batarya:
Var

Everton RT-1952 Bluetooth Hoparlör Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

SES / GÜÇ BİLGİLERİ SES / GÜÇ BİLGİLERİ

• Ses Çıkışı Mono
• Toplam Güç (RMS) 10 W
• Güç (Uydu) 10 W
• Güç Kaynağı USB
• Dahili Batarya Var
• Pil ile Çalışma Süresi 2 saat

KABLOLU BAĞLANTILAR KABLOLU BAĞLANTILAR

• USB Var
• USB Tipi USB Type A USB Type-C
• USB Type-A İşlevi Medya Oynatıcı
• USB Type-C İşlevi Şarj Olma
• HDMI Yok
• Diğer Bağlantılar AUX MicroSD / SD

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

• Wi-Fi Yok
• Bluetooth Var
• Bluetooth Versiyonu 4.2

MULTİMEDYA MULTİMEDYA

• Dahili Mikrofon Var
• FM Radyo Var
• Disk Oynatıcı Yok

FİZİKSEL DAYANIKLILIK FİZİKSEL DAYANIKLILIK

• Suya Dayanıklılık Yok

TASARIM TASARIM

Everton RT-1952 Bluetooth Hoparlör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.