Toplam Güç (RMS):
Bağlantı:
Ses Çıkışı:
Subwoofer:
Yok
Uydu Sayısı:
1 adet
Wi-Fi:
Yok
Bluetooth:
Var
Dahili Batarya:
Var

Everton RT-1958 Bluetooth Hoparlör Fiyatları

Everton Rt-1958 Zümrüt Yeşil (Emerald) Arabalı Bluetooth Fm-Usb-Tf-Aux Şarjlı Nostaljik Radyo

Satıcı: Mavilim Elektronik | 1 yorum

936,73 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

1 936.73
Everton Rt-1958 Bej Arabalı Bluetooth Fm-Usb-Tf-Aux Şarjlı Nostaljik Radyo

Satıcı: Gül Ofis Market

980,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

2 980.40
Everton Rt-1958 Zümrüt Yeşil (Emerald) Arabalı Bluetooth Fm-Usb-Tf-Aux Şarjlı Nostaljik Radyo

Satıcı: Smallman

996,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

3 996.20
Everton Rt-1958 Kırmızı Arabalı Bluetooth Fm-Usb-Tf-Aux Şarjlı Nostaljik Radyo

Satıcı: Smallman

996,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

4 996.20
EVERTON RT-1958 Gümüş (Silver) Arabalı Bluetooth Fm-Usb-Tf-Aux Şarjlı Nostaljik Radyo

Satıcı: Onmarktr

1.121,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

5 1121.20
EVERTON RT-1958 Bej Arabalı Bluetooth Fm-Usb-Tf-Aux Şarjlı Nostaljik Radyo

Satıcı: Onmarktr

1.121,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

6 1121.20
Everton RT-1958 Bej Arabalı Bluetooth Fm-Usb-Tf-Aux Şarjlı Nostaljik Radyo

Satıcı: Teknomeda

1.225,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 1225.08
Everton RT-1958 Gümüş (Silver) Arabalı Bluetooth Fm-Usb-Tf-Aux Şarjlı Nostaljik Radyo

Satıcı: Pazareyle Sanal Mağazacılık

1.385,27 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 1385.27

Everton RT-1958 Bluetooth Hoparlör Fiyat Geçmişi

Everton RT-1958 Bluetooth Hoparlör Temel Özellikleri

Yok
1 adet
Yok
Var

Everton RT-1958 Bluetooth Hoparlör Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

SES / GÜÇ BİLGİLERİ SES / GÜÇ BİLGİLERİ

• Ses Çıkışı Mono
• Toplam Güç (RMS) 10 W
• Güç (Uydu) 10 W
• Güç Kaynağı USB
• Dahili Batarya Var

KABLOLU BAĞLANTILAR KABLOLU BAĞLANTILAR

• USB Var
• USB Tipi USB Type A
• USB Type-A İşlevi Medya Oynatıcı
• HDMI Yok
• Diğer Bağlantılar AUX MicroSD / SD

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

• Wi-Fi Yok
• Bluetooth Var

MULTİMEDYA MULTİMEDYA

• FM Radyo Var
• Disk Oynatıcı Yok

TASARIM TASARIM

Everton RT-1958 Bluetooth Hoparlör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.