Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Fabriq Chorus Alexa, Google Home Destekli Multi Room Taşınabilir Wi-Fi Bluetooth Hoparlör - Lacivert
Satıcı: alpsmart | 24 yorum
1.031,14 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
1 1031.14
Fabriq Chorus Alexa Destekli Multi-Room Taşınabilir Wi-Fi - Bluetooth Hoparlör - Mavi - Pembe
Satıcı: Armoni HiFi | 24 yorum
1.254,74 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
2 1254.74
Fabriq Chorus Alexa, Google Home Destekli Multi Room Taşınabilir Wi-Fi Bluetooth Hoparlör
Satıcı: Kocateknoloji
1.319,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯56 dk önce
3 1319.10
Fabriq Chorus Alexa, Google Home Destekli Multi Room Taşınabilir Wi-Fi Bluetooth Hoparlör
Satıcı: yongaeviteknoloji
1.319,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯56 dk önce
4 1319.10
FABRIQ Chorus Multi-room Alexa Akıllı Taşınabilir Hoparlör Airplay + Wi-fi + Bluetooth Satıcı: ARMONİ HiFi
1.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
5 1499.00
GENEL ÖZELLİKLER
SES / GÜÇ BİLGİLERİ
KABLOLU BAĞLANTILAR
KABLOSUZ BAĞLANTILAR
MULTİMEDYA