Toplam Güç (RMS):
Bağlantı:
Ses Çıkışı:
Subwoofer:
Yok
Uydu Sayısı:
1 adet
Wi-Fi:
Yok
Bluetooth:
Var
En Düşük Frekans:
110 Hz

Factor M BTS01 Bluetooth Hoparlör Fiyatları

Factor M BTS01 Taşınabilir Bluetooth Hoparlör Kırmızı

Satıcı: ScHitec Türkiye | 17 yorum

454,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

1 454.08
Factor M BTS01 Taşınabilir Bluetooth Hoparlör Kırmızı

Satıcı: Netavantaj

429,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

2 439
Factor M BTS01 Taşınabilir Bluetooth Hoparlör Mavi

Satıcı: ScHitec Türkiye | 17 yorum

454,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

3 454.08
Factor-M Factor M Bts01 Taşınabilir Bluetooth Hoparlör Siyah

Satıcı: ScHitec Türkiye

477,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

4 477.09
Factor-M Factor M Bts01 Taşınabilir Bluetooth Hoparlör Mavi

Satıcı: ScHitec Türkiye

477,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

5 477.09
Factor M Bts01 Taşınabilir Bluetooth Hoparlör Kırmızı

Satıcı: Schitec

491,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 491.00
Factor M Bts01 Taşınabilir Bluetooth Hoparlör Siyah

Satıcı: Schitec

491,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 491.00
Factor M BTS01 Tasinabilir Bluetooth Hoparlör Kirmizi

Satıcı: ScHitec Türkiye

502,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

8 502.20
Factor M BTS01 Tasinabilir Bluetooth Hoparlör Siyah

Satıcı: ScHitec Türkiye

502,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

9 502.20
Factor M BTS01 Taşınabilir Bluetooth Hoparlör Mavi

Satıcı: Winex

558,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 558.00
Factor M BTS01 Taşınabilir Bluetooth Hoparlör Kırmızı

Satıcı: Schitec

558,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 568

Factor M BTS01 Bluetooth Hoparlör Fiyat Geçmişi

Factor M BTS01 Bluetooth Hoparlör Temel Özellikleri

Yok
1 adet
Yok
Var
110 Hz
En Yüksek Frekans:
20 KHz
Toza Dayanıklılık:
Var
Suya Dayanıklılık:
Var
Dahili Batarya:
Var

Factor M BTS01 Bluetooth Hoparlör Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

SES / GÜÇ BİLGİLERİ SES / GÜÇ BİLGİLERİ

• Ses Çıkışı Mono
• Hassasiyet 85 dB
• En Düşük Frekans 110 Hz
• En Yüksek Frekans 20 KHz
• Toplam Güç (RMS) 4.2 W
• Güç (Uydu) 3 W
• Güç Kaynağı USB
• Dahili Batarya Var
• Pil ile Çalışma Süresi 5 saat

KABLOLU BAĞLANTILAR KABLOLU BAĞLANTILAR

• USB Var
• USB Tipi USB Type A USB Micro-B
• USB Type-A İşlevi Medya Oynatıcı
• USB Micro-B İşlevi Şarj Olma
• Diğer Bağlantılar MicroSD / SD

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

• Wi-Fi Yok
• Bluetooth Var
• Bluetooth Versiyonu 5.1
• Bluetooth Mesafesi 15 m
• NFC Yok

MULTİMEDYA MULTİMEDYA

• FM Radyo Var
• Disk Oynatıcı Yok

FİZİKSEL DAYANIKLILIK FİZİKSEL DAYANIKLILIK

• Toza Dayanıklılık Var
• Suya Dayanıklılık Var

TASARIM TASARIM

• Renk Seçenekleri Siyah Mavi Kırmızı
• Ağırlık 209 g
• Genişlik (Uydu) 87.5 mm
• Yükseklik (Uydu) 75 mm
• Derinlik (Uydu) 41.3 mm

Factor M BTS01 Bluetooth Hoparlör Yorumları (2 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Muharrem A***** Profil Resmi

238 yorum

Muharrem A***** Epey şuanda cihaz elinde kutu üzerinde 3W çıkış gücü olduğu yazıyor ve suya ve toza dayanıklılığa dair hiçbirşey mevcut değil zaten suya dayanıklı gibide durmuyor bilginiz olsun Resim
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 yıl önce
Epey Profil Resmi
Epey @Muharrem A***** Uygun bilgiler güncellendi.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 1 yıl önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.