Frisby FS-2126U Hoparlör

Toplam Güç (RMS):
6 W
Bağlantı:
Ses Çıkışı:
Subwoofer:
Yok
Kanal Yapısı:
2.0
Uydu Sayısı:
2 adet

Frisby FS-2126U Hoparlör Fiyatları

Frisby Fs-2126U-W 2.0 Hoparlör Sistemi Beyaz (USB)

Satıcı: Nepal Bilişim | 17 yorum

361,77 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

1 361.77
Frisby Fs-2126U Beyaz 1+1 6 W Hoparlör

Satıcı: nepalbilişim

339,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

2 339.00
Frisby Fs-2126U Usb 2.0 Siyah Hoparlör

Satıcı: teknosteknoloji

362,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

3 362.70
Frisby Fs-2126U-W 2.0 Hoparlör Sistemi Beyaz (Usb)

Satıcı: ONMARKTR

372,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

4 372.70
Frisby FS-2126U-W USB 2.0 Beyaz Hoparlör

Satıcı: Nepal Bilişim

375,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

5 385
Frisby Fs-2126U-W 1+1 Usb Siyah/Beyaz 12W Hoparlör

Satıcı: nepalbilisim

376,65 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

6 376.65
Frisby Fs-2126u-W 2.0 Hoparlör Sistemi Beyaz

Satıcı: Mavilim Elektronik

404,16 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

7 404.16
FRISBY Fs-2126U-W 2.0 Hoparlör Sistemi Beyaz (USB)

Satıcı: Ayke Bilişim

422,47 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 422.47
FRISBY FS-2126U-W BEYAZ HOPARLOR USB 2.0

Satıcı: Kronosys | 1 yorum

428,28 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

9 428.28
FRISBY Fs-2126U-W 2.0 Hoparlör Sistemi Beyaz (USB)

Satıcı: Nepal Bilişim

429,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

10 429.00
Frisby Fs-2126u-W 2.0 Hoparlör Sistemi Beyaz

Satıcı: SMALLMAN

451,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

11 451.01

Frisby FS-2126U Hoparlör Fiyat Geçmişi

Frisby FS-2126U Hoparlör Temel Özellikleri

6 W
Yok
2.0
2 adet

Frisby FS-2126U Hoparlör Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Hoparlör
• Bağlantı Kablolu
• Kanal Yapısı 2.0
• Subwoofer Yok
• Uydu Sayısı 2 adet
• Uzaktan Kumanda Yok

SES / GÜÇ BİLGİLERİ SES / GÜÇ BİLGİLERİ

• Ses Çıkışı Stereo
• Hassasiyet 80 dB
• Toplam Güç (RMS) 6 W
• Güç (Uydu) 6 W
• Güç Kaynağı USB

KABLOLU BAĞLANTILAR KABLOLU BAĞLANTILAR

• USB Var
• USB Tipi USB Type A
• USB Type-A İşlevi Güç Girişi
• Diğer Bağlantılar AUX

TASARIM TASARIM

• Renk Seçenekleri Siyah Beyaz
• Genişlik (Uydu) 70 mm
• Yükseklik (Uydu) 70 mm
• Derinlik (Uydu) 60 mm

Frisby FS-2126U Hoparlör İle En Çok Karşılaştırılan Ses Sistemleri

Frisby FS-2126U Hoparlör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.