Toplam Güç (RMS):
Bağlantı:
Ses Çıkışı:
Uydu Sayısı:
1 adet
Wi-Fi:
Yok
Bluetooth:
Var
Dahili Batarya:
Var

Gravastar Mars Pro Bluetooth Hoparlör Fiyatları

GravaStar Mars Pro Sarı Özel Seri Led Işıklı 20W Bluetooth Hoparlör

Satıcı: Han Bilişim

18.308,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

1 18308.00
Gravastar Mars Pro 20W Bluetooth Hoparlör, Taşınabilir Stereo Ses Bombası, Rgb Işıklı Ve Şarj Standı, Siyah

Satıcı: ylmzhome

19.578,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 19578.90
GravaStar Mars Pro Sarı Özel Seri Led Işıklı 20W Bluetooth Hoparlör

Satıcı: Desibela

21.339,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

3 21339.03
GravaStar Mars Pro Sarı Özel Seri Led Işıklı 20W Bluetooth Hoparlör

Satıcı: Desibela

21.779,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

4 21779.01
Gravastar Mars Pro Sarı 20W Bluetooth Hoparlör LED Işıklı Özellikleriyle Güçlü Ses Deneyimi

Satıcı: GravaStar Türkiye | 3 yorum

21.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

5 21999.00
Gravastar Mars Pro Sarı 20W Bluetooth Hoparlör LED Işıklı Özellikleriyle Güçlü Ses Deneyimi

Satıcı: DESİBELA | 3 yorum

21.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

6 21999.00
Gravastar Mars Pro Sarı Özel Seri Led Işıklı 20w Bluetooth Hoparlör

Satıcı: GravaStar Türkiye

21.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 21999.00
Gravastar Mars Pro Sarı Özel Seri Led Işıklı 20w Bluetooth Hoparlör

Satıcı: Desibela

21.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 21999.00
GravaStar Mars Pro 20W Bluetooth Hoparlör, War-Damaged Yellow

Satıcı: DESİBELA

21.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

9 21999.00
Mars Pro Sarı Özel Seri Led Işıklı Bluetooth Hoparlör 20W 21.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 22009
Gravastar Mars Pro 20W Bluetooth Hoparlör, Taşınabilir Stereo Ses Bombası, Rgb Işıklı, 2 Adet, Siyah

Satıcı: ylmzhome

31.013,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 31013.40
Gravastar Mars Pro 20W Bluetooth Hoparlör, Taşınabilir Stereo Ses Bombası, RGB Işıklı, 2 Adet, Sarı

Satıcı: Desibela

42.679,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

12 42679.03
Mars Pro 20W Bluetooth Hoparlör RGB Işıklı Sarı 2'li Taşınabilir Stereo Ses Bombası 43.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 44009
Gravastar Mars Pro 20W Bluetooth Hoparlör, 2 Adet, War-Damaged Yellow

Satıcı: DESİBELA

43.999,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

14 44009

Gravastar Mars Pro Bluetooth Hoparlör Fiyat Geçmişi

Gravastar Mars Pro Bluetooth Hoparlör Temel Özellikleri

1 adet
Yok
Var

Gravastar Mars Pro Bluetooth Hoparlör Özellikleri

SES / GÜÇ BİLGİLERİ SES / GÜÇ BİLGİLERİ

• Ses Çıkışı Mono
• Hassasiyet 86 dB
• Toplam Güç (RMS) 20 W
• Güç (Uydu) 20 W
• Güç Kaynağı USB
• Dahili Batarya Var
• Pil ile Çalışma Süresi 15 saat

KABLOLU BAĞLANTILAR KABLOLU BAĞLANTILAR

• USB Var
• USB Tipi USB Type-C
• USB Type-C İşlevi Şarj Olma
• HDMI Yok
• Diğer Bağlantılar AUX

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

• Wi-Fi Yok
• Bluetooth Var
• Bluetooth Versiyonu 5.0
• Bluetooth Mesafesi 10 m

MULTİMEDYA MULTİMEDYA

• Disk Oynatıcı Yok

TASARIM TASARIM

• Renk Seçenekleri Siyah Kırmızı Sarı
• Genişlik (Uydu) 220 mm
• Yükseklik (Uydu) 233 mm
• Derinlik (Uydu) 69 mm

Gravastar Mars Pro Bluetooth Hoparlör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.