Toplam Güç (RMS):
Bağlantı:
Ses Çıkışı:
Uydu Sayısı:
1 adet
Wi-Fi:
Yok
Bluetooth:
Var
Dahili Batarya:
Var

Gravastar Supernova Bluetooth Hoparlör Fiyatları

GravaStar Süpernova Siyah Led Işıklı 25W Bluetooth Hoparlör

Satıcı: Han Bilişim

10.948,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

1 10948.00
Gravastar Süpernova Sarı Özel Seri LED Işıklı 25W Bluetooth Hoparlör

Satıcı: DESİBELA | 2 yorum

11.832,86 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

2 11832.86
GravaStar Süpernova Siyah Led Işıklı 25W Bluetooth Hoparlör

Satıcı: Desibela

12.609,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

3 12609.03
GravaStar Süpernova Siyah Led Işıklı 25W Bluetooth Hoparlör

Satıcı: Desibela

12.869,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

4 12869.01
Gravastar Süpernova Siyah LED Işıklı 25W Bluetooth Hoparlör

Satıcı: DESİBELA | 2 yorum

12.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

5 12999.00
GravaStar Supernova Siyah Led Işıklı 25W Bluetooth Hoparlör

Satıcı: DESİBELA

12.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

6 12999.00
Süpernova Siyah Led Işıklı Bluetooth Hoparlör 25W 12.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

7 13009
GravaStar Süpernova Sarı Özel Seri Led Işıklı 25W Bluetooth Hoparlör

Satıcı: Desibela

15.519,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

8 15519.03
GravaStar Supernova 25W Bluetooth Hoparlör, War Damaged Yellow

Satıcı: DESİBELA

15.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

9 15999.00
Süpernova Sarı Özel Seri Led Işıklı Bluetooth Hoparlör 25W 15.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

10 16009
Gravastar Süpernova 25W Bluetooth Hoparlör, Taşınabilir Stereo Ses Bombası, Rgb Işıklı, 2 Adet, Siyah

Satıcı: ylmzhome

25.844,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

11 25844.30
Gravastar Süpernova 25W Bluetooth Hoparlör, Taşınabilir Stereo Ses Bombası, RGB Işıklı, 2 Adet (Sarı)

Satıcı: desibela

31.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

12 32009

Gravastar Supernova Bluetooth Hoparlör Fiyat Geçmişi

Gravastar Supernova Bluetooth Hoparlör Temel Özellikleri

1 adet
Yok
Var

Gravastar Supernova Bluetooth Hoparlör Özellikleri

SES / GÜÇ BİLGİLERİ SES / GÜÇ BİLGİLERİ

• Ses Çıkışı Mono
• Toplam Güç (RMS) 25 W
• Güç (Uydu) 25 W
• Güç Kaynağı USB
• Dahili Batarya Var
• Pil ile Çalışma Süresi 9 saat

KABLOLU BAĞLANTILAR KABLOLU BAĞLANTILAR

• USB Var
• USB Tipi USB Type-C
• USB Type-C İşlevi Şarj Olma
• HDMI Yok
• Diğer Bağlantılar AUX

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

• Wi-Fi Yok
• Bluetooth Var
• Bluetooth Versiyonu 5.3
• Bluetooth Mesafesi 20 m

MULTİMEDYA MULTİMEDYA

• Disk Oynatıcı Yok

TASARIM TASARIM

• Renk Seçenekleri Siyah Kırmızı Sarı
• Ağırlık 1.6 kg
• Genişlik (Uydu) 206 mm
• Yükseklik (Uydu) 285 mm
• Derinlik (Uydu) 185 mm

Gravastar Supernova Bluetooth Hoparlör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.