Grundig DSB 3000 Soundbar

Toplam Güç (RMS):
Bağlantı:
Ses Çıkışı:
Subwoofer:
Var
Kanal Yapısı:
Uydu Sayısı:
1 adet
Wi-Fi:
Yok
Bluetooth:
Var

Grundig DSB 3000 Soundbar Fiyatları

Grundig Dsb 3000 3.1.2 Kanal 580 W Soundbar

Satıcı: hepsiphone

10.198,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 10198.30
Grundig DSB 3000 3.1.2 Dolby Atmos 580 W Soundbar Ses Sistemi

Satıcı: Grundig_Türkiye

10.709,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

2 10709.00
Grundig DSB 3000 580W Dolby Atmos 3.1.2 Kanal Bluetooth Soundbar Siyah 11.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

3 11999.00
Grundig DSB 3000 3.1.2 Dolby Atmos 580 Watt Soundbar

Satıcı: Grundig Türkiye

11.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 11999.00
Grundig DSB 3000 3.1.2 Dolby Atmos 580 W Soundbar Ses Sistemi

Satıcı: teknosa

11.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

5 11999.00
Grundig DSB 3000 3.1.2 Dolby Atmos 580 W Soundbar Ses Sistemi

Satıcı: Teknosa

11.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 11999.00
Grundig DSB 3000 3.1.2 Kanal 580 W Soundbar

Satıcı: TEKNOSA

11.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

7 11999.00
Grundig DSB 3000 3.1.2 Dolby Atmos 580 W Soundbar Ses Sistemi

Satıcı: YAŞARDTM

14.307,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 14307.50
Grundig DSB 3000 3.1.2 Kanal 580 W Soundbar

Satıcı: Akgünler Beyaz Eşya Day Tük Mall

16.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

9 16199.00
Grundıg Dsb 3000 Hoparlör

Satıcı: Gönül Sokak

18.550,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 18550.80

Grundig DSB 3000 Soundbar Fiyat Geçmişi

Grundig DSB 3000 Soundbar Temel Özellikleri

Var
1 adet
Yok
Var

Grundig DSB 3000 Soundbar Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

SES / GÜÇ BİLGİLERİ SES / GÜÇ BİLGİLERİ

KABLOLU BAĞLANTILAR KABLOLU BAĞLANTILAR

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

• Wi-Fi Yok
• Bluetooth Var
• Bluetooth Versiyonu 5.3
• Bluetooth Mesafesi 10 m
• NFC Yok

TASARIM TASARIM

• Renk Seçenekleri Siyah
• Ağırlık 9.1 kg
• Genişlik (Uydu) 1030 mm
• Yükseklik (Uydu) 73 mm
• Derinlik (Uydu) 110 mm
• Genişlik (Subwoofer) 240 mm
• Yükseklik (Subwoofer) 420 mm
• Derinlik (Subwoofer) 240 mm

Grundig DSB 3000 Soundbar Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.