Grundig DSB 5000 Soundbar

Toplam Güç (RMS):
Bağlantı:
Ses Çıkışı:
Subwoofer:
Var
Kanal Yapısı:
Uydu Sayısı:
1 adet
Wi-Fi:
Yok
Bluetooth:
Var

Grundig DSB 5000 Soundbar Fiyatları

Grundig DSB 5000 5.1.2 Dolby Atmos 760 W Soundbar

Satıcı: KAFKASDA

13.994,72 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

1 13994.72
Grundig DSB 5000 5.1.2 Kanal 760 Watt Dolby Atmos Soundbar Üç Boyutlu Ses Deneyimi Sunar

Satıcı: aser_internet | 62 yorum

15.393,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

2 15393.14
Grundig DSB 5000 5.1.2 Dolby Atmos 760 Watt Soundbar

Satıcı: Grundig Türkiye

15.398,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

3 15398.00
GRUNDIG DSB 5000 5.1.2 Dolby Atmos 760 Watt Soundbar Ses Sistemi

3 yorum

15.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

4 15799.00
Grundig DSB 5000 5.1.2 Dolby Atmos 760 W Soundbar

Satıcı: aser_internet

16.010,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

5 16010.50
Grundig DSB 5000 5.1.2 Dolby Atmos 760 W Soundbar

Satıcı: Teknosa

17.639,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

6 17639.02
Grundig DSB 5000 5.1.2 Dolby Atmos 760 W Soundbar

Satıcı: Grundig_Türkiye

17.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

7 17699.00
Grundig DSB 5000 760W Dolby Atmos 5.1.2 Kanal Bluetooth Soundbar Siyah 17.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

8 17999.00
Grundig DSB 5000 5.1.2 Dolby Atmos 760 Watt Soundbar

Satıcı: VATAN BİLGİSAYAR

17.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

9 17999.00
Grundig DSB 5000 5.1.2 Dolby Atmos 760 Watt Soundbar 17.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 17999.00
Grundig DSB 5000 5.1.2 Kanal 760 W Soundbar

Satıcı: TEKNOSA

17.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

11 17999.00
Grundıg Dsb 5000 Hoparlör

Satıcı: Gönül Sokak

20.612,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

12 20612.10
Grundig DSB 5000 5.1.2 Kanal 760 W Soundbar

Satıcı: GÖNÜLSOKAK

23.038,85 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

13 23038.85
Grundig Dsb 5000 5.1.2 Dolby Atmos 760 Watt Soundbar

Satıcı: ylmzhome

34.658,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

14 34658.50

Grundig DSB 5000 Soundbar Fiyat Geçmişi

Grundig DSB 5000 Soundbar Temel Özellikleri

Var
1 adet
Yok
Var
En Düşük Frekans:
120 Hz
En Yüksek Frekans:
20 KHz

Grundig DSB 5000 Soundbar Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

SES / GÜÇ BİLGİLERİ SES / GÜÇ BİLGİLERİ

KABLOLU BAĞLANTILAR KABLOLU BAĞLANTILAR

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

• Wi-Fi Yok
• Bluetooth Var
• Bluetooth Versiyonu 5.3
• Bluetooth Mesafesi 10 m
• NFC Yok

TASARIM TASARIM

• Renk Seçenekleri Siyah
• Ağırlık 9.25 kg
• Genişlik (Uydu) 1198 mm
• Yükseklik (Uydu) 73 mm
• Derinlik (Uydu) 110 mm
• Genişlik (Subwoofer) 240 mm
• Yükseklik (Subwoofer) 420 mm
• Derinlik (Subwoofer) 240 mm

Grundig DSB 5000 Soundbar Yorumları (8 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

uye_177369966781 Profil Resmi

2 yorum

uye_177369966781 bass gücü anker rave 3s ile aynı geldi bana ,belki 1 tık daha fazladır. uydu sesi ise daha fazla olabilir ama zaten son ses kullanmayacaksanız tek bir anker rave 3s ile ikame edilebilir.ankerin tizzleri daha net duydum .2 tane rave 3s stereo yapılırsa çok daha öne geçer.karşılaştırma yaptım amatek başına da harika cihaz ,yeterli
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
2 ay önce
ARM M***** Profil Resmi

43 yorum

ARM M***** DSB 991 ve DSB 991 SW çıkmış: https://www.grundig.com.tr/soundbar-ev-sinema-sistemi
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
10 ay önce
Epey Profil Resmi
Epey @ARM M*****
https://www.epey.com/ses-sistemi/grundig-dsb-991.html
https://www.epey.com/ses-sistemi/grundig-dsb-991-sw.html
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 10 ay önce
Batuhan S***** Profil Resmi

5 yorum

Batuhan S***** Müstakil eviniz varsa bence çok iyi dolby atmos test video izledim sinemadan farkı yok. Full seste alt kat komşunuz değil tüm bina ile sıkıntıya girebilirsiniz :)
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 yıl önce
erdovan s**** Profil Resmi

14 yorum

erdovan s**** Subwoofer ve uydu güç değerleri 200 ve 180w wat yazılı lakin 760w değer neden yazılmıyor
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 yıl önce
Epey Profil Resmi
Epey Aşağıdaki cevabımızı okuyunuz.
Faydalı (1) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 1 yıl önce
erdovan s**** Profil Resmi

14 yorum

erdovan s**** 760 wat değeri var cihazın 380 wat yazmışsın epey
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 yıl önce
Epey Profil Resmi
Epey RMS değerini paylaşıyoruz.
Faydalı (1) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 1 yıl önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.