Toplam Güç (RMS):
Bağlantı:
Ses Çıkışı:
Subwoofer:
Var
Uydu Sayısı:
1 adet
Wi-Fi:
Yok
Bluetooth:
Var
En Düşük Frekans:
60 Hz

Grundig GSB 910 S Soundbar Fiyatları

Grundig GSB 910 S Black Bluetooth Soundb (outlet) Outlet/2.El Fiyatı 3.249,35 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

1 3249.35
Hepta Collection Grundig GSB 910 S Black Ev Sinema Sistemi

Satıcı: YÜZGEÇLER BEKO

4.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 4900.00
Grundig GSB 910 S Black Bluetooth Soundbar 4.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

3 4999.00
Grundig GSB 910 S Black 120 Watt Soundbar

Satıcı: BHR TEKNOLOJİ

5.190,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

4 5190.00
Grundig GSB 910 S BLACK 120 Watt - Dahili Subwoofer Ev Sinema Sistemi

Satıcı: Bhr Teknoloji

5.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

5 5299.00
Gsb 910 S Black 120 Watt Soundbar

Satıcı: BHR TEKNOLOJİ

5.367,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 5367.10
Grundig GSB 910 S Black Soundbar

Satıcı: bhr-teknoloji

5.733,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

7 5733.06
Grundig GSB 910 S 120W Soundbar – Dahili Subwoofer ve Uzaktan Kumanda ile Yerli Üretim Siyah Ev Sinema Sistemi

Satıcı: Grundig Türkiye | 722 yorum

5.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

8 5799.00
Grundig GSB 910 S Black Soundbar

Satıcı: Grundig_Türkiye

5.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

9 5999.00
GSB 910 S Black Güçlü Grundig Ses Sistemi 5.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

10 5999.00
Grundig 120 Watt Güçlü Gsb 910 S Black Soundbar Modeli ile Sinema Keyfini Yaşayın

Satıcı: StarLink

6.880,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

11 6880.00
Grundig GSB 910 S BLACK 120 Watt - Dahili Subwoofer Ev Sinema Sistemi

Satıcı: Erenler Ticaret

11.198,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

12 11198.00
Grundig Gsb 910S Siyah Bluetooth Soundbar Ses Sistemi

Satıcı: MATT ELEKTRONİK

12.319,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 12319.10

Grundig GSB 910 S Soundbar Fiyat Geçmişi

Grundig GSB 910 S Soundbar Temel Özellikleri

Var
1 adet
Yok
Var
60 Hz
En Yüksek Frekans:
20 KHz

Grundig GSB 910 S Soundbar Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

SES / GÜÇ BİLGİLERİ SES / GÜÇ BİLGİLERİ

• Ses Çıkışı Stereo
• En Düşük Frekans 60 Hz
• En Yüksek Frekans 20 KHz
• Toplam Güç (RMS) 120 W
• Güç (Uydu) 60 W
• Güç (Bas) 60 W
• Güç Kaynağı AC/DC

KABLOLU BAĞLANTILAR KABLOLU BAĞLANTILAR

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

• Wi-Fi Yok
• Bluetooth Var
• Bluetooth Versiyonu 4.2
• NFC Yok
• Çoklu Bağlantı Yok

MULTİMEDYA MULTİMEDYA

• Dahili Mikrofon Var

TASARIM TASARIM

• Renk Seçenekleri Siyah
• Ağırlık 3 kg
• Genişlik (Uydu) 1000 mm
• Yükseklik (Uydu) 60 mm
• Derinlik (Uydu) 113 mm

Grundig GSB 910 S Soundbar Yorumları (3 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Mustafa A***** Profil Resmi

29 yorum

Mustafa A***** 2 seneyi aşkındır kullanıyorum, 5.1 ses sistemleri için ya da woofer için yeriniz yoksa tek cihazdan hem bas hem ses kalitesi istiyorsanız bence işinizi çok rahat görür, 17 m2 lik bir odada aşırı derecede işimi görüyor son ses açamadım hiç, optik ve hdmi bağlantıda ses kayıpsız ve çok kaliteli geliyor, ayrıca tv mi değiştirdim ve bu cihaz ile onvo tv min kumandası birbiri ile çakıştı, kullanamaz oldum , sonrasında hdmi ile bağlayınca sorun çözüldü tek kumanda dan kullanıyorum hem de daha konforlu oldu tek tek açıp kapatıyordum cihazı vs, böyle bir sorunla karşılaşan olursa sorununu bu şekilde giderebilir, muhtemelen tüm markalar için de geçerlidir bu Devamını Oku
Faydalı (1) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 yıl önce
osman d******* Profil Resmi

19 yorum

osman d******* @epey ses çıkış tücü sitesinde 60w olarak gösteriyor
Faydalı (0) Faydalı Değil (1) Yanıtla
5 yıl önce
Epey Profil Resmi
Epey ?
Faydalı (0) Faydalı Değil (1) Yanıtla - 5 yıl önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.