Toplam Güç (RMS):
Bağlantı:
Ses Çıkışı:
Uydu Sayısı:
1 adet
Wi-Fi:
Yok
Bluetooth:
Var
Toza Dayanıklılık:
Var
Suya Dayanıklılık:
Var

Grundig Jam 2 Bluetooth Hoparlör Fiyatları

Grundig Jam 2 Bluetooth Hoparlör Siyah

Satıcı: Enuyguna | 160 yorum

988,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

1 988.14
Grundig Jam 2 Bluetooth Hoparlör Siyah

Satıcı: Hepsiburada | 160 yorum

999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

2 999.00
Grundıg Jam 2 Bluetooth Hoparlör Siyah

Satıcı: Altın Mobilya

1.143,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 1143.10
Grundıg Jam 2 Bluetooth Hoparlör Siyah

Satıcı: Altın Mobilya

1.195,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

4 1195.08
Grundig Uyumlu Jam 2 Bluetooth Hoparlör siyah

Satıcı: altinmobilyaas

1.221,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

5 1221.06
Grundig Uyumlu Jam 2 Bluetooth Hoparlör turuncu

Satıcı: Grundig_Türkiye

1.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

6 1299.00
GRUNDIG Jam 2 Bluetooth Hoparlör Mavi

Satıcı: MEDIAMARKT

1.568,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 1568.00
GRUNDIG Jam 2 Bluetooth Hoparlör Siyah

Satıcı: MEDIAMARKT

1.568,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 1568.00
Grundig Jam 2 Bluetooth Hoparlör Mavi 1.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

9 1599.00
Grundig Jam 2 Bluetooth Hoparlör Siyah 1.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

10 1599.00
Grundig Hoparlör Jam 2 Orange

Satıcı: Grundig Türkiye

1.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 1599.00
Grundig Hoparlör Jam 2 Black

Satıcı: Grundig Türkiye

1.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

12 1599.00
Grundıg Jam 2 Blue Hoparlör

Satıcı: Gönül Sokak

1.648,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 1648.00
Grundig Jam 2 Mavi Bluetooth Hoparlör 1.599,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

14 1609
Grundig Jam 2 Siyah Bluetooth Hoparlör 1.599,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

15 1609

Grundig Jam 2 Bluetooth Hoparlör Fiyat Geçmişi

Grundig Jam 2 Bluetooth Hoparlör Temel Özellikleri

1 adet
Yok
Var
Dahili Batarya:
Var

Grundig Jam 2 Bluetooth Hoparlör Özellikleri

SES / GÜÇ BİLGİLERİ SES / GÜÇ BİLGİLERİ

• Ses Çıkışı Mono
• Toplam Güç (RMS) 4.3 W
• Güç (Uydu) 4.3 W
• Güç Kaynağı USB
• Dahili Batarya Var
• Pil ile Çalışma Süresi 15 saat

KABLOLU BAĞLANTILAR KABLOLU BAĞLANTILAR

• USB Var
• USB Tipi USB Type A USB Type-C
• USB Type-A İşlevi PowerBank
• USB Type-C İşlevi Şarj Olma
• Diğer Bağlantılar AUX

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

• Wi-Fi Yok
• Bluetooth Var
• Bluetooth Versiyonu 5.3
• Bluetooth Mesafesi 30 m
• NFC Yok

MULTİMEDYA MULTİMEDYA

• Dahili Mikrofon Var

FİZİKSEL DAYANIKLILIK FİZİKSEL DAYANIKLILIK

TASARIM TASARIM

• Renk Seçenekleri Siyah Mavi Turuncu
• Ağırlık 250 g
• Genişlik (Uydu) 107 mm
• Yükseklik (Uydu) 79 mm
• Derinlik (Uydu) 39 mm

Grundig Jam 2 Bluetooth Hoparlör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.