Toplam Güç (RMS):
Bağlantı:
Ses Çıkışı:
Uydu Sayısı:
1 adet
Wi-Fi:
Yok
Bluetooth:
Var
Suya Dayanıklılık:
Var
Dahili Batarya:
Var

Grundig Solo 2 Bluetooth Hoparlör Fiyatları

Grundig Solo 2 Orange Suya Dayanıklı Bluetooth Hoparlör Renk: Turuncu Özellikler

Satıcı: MISRA İLETİŞİM | 1 yorum

773,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

1 773.14
Grundıg Solo 2 Blue Hoparlör

Satıcı: ABDİBAŞLAR ARÇELİK

720,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 720.70
Grundıg Solo 2 Black Hoparlör

Satıcı: ABDİBAŞLAR ARÇELİK

720,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 720.70
GRUNDIG Solo 2 Bluetooth Hoparlör Turuncu

Satıcı: MISRA İLETİŞİM

759,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

4 759.05
Grundig Solo 2 Orange Hoparlör

Satıcı: Mısra Iletişim

827,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

5 827.08
Grundig Uyumlu Solo 2 Bluetooth Hoparlör turuncu

Satıcı: misrailetisim

845,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

6 845.06
Solo 2 Black - Beyaz

Satıcı: KARABAĞ TİCARET

859,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

7 859.14
Grundig Hoparlör Solo 2 Black

Satıcı: Serçe Home

890,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

8 890.00
Grundig Solo 2 Orange Hoparlör

Satıcı: Altın Mobilya

1.011,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

9 1011.08
Grundig Uyumlu Solo 2 Bluetooth Hoparlör turuncu

Satıcı: altinmobilyaas

1.033,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

10 1033.06
Grundig

Satıcı: Grundig Türkiye

1.049,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

11 1049.00
GRUNDIG Solo 2 Bluetooth Hoparlör Turuncu

Satıcı: MEDIAMARKT

1.176,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

12 1176.00
Grundig Solo 2 Bluetooth Hoparlör Mavi 1.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

13 1199.00
Grundig Solo 2 Bluetooth Hoparlör Siyah 1.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

14 1199.00
Solo 2 Black Grundig Hoparlör 1.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

15 1199.00
Solo 2 Orange Grundig Hoparlör 1.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

16 1199.00
Grundig Solo 2 Siyah Bluetooth Hoparlör 1.199,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

17 1209

Grundig Solo 2 Bluetooth Hoparlör Fiyat Geçmişi

Grundig Solo 2 Bluetooth Hoparlör Temel Özellikleri

1 adet
Yok
Var

Grundig Solo 2 Bluetooth Hoparlör Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

SES / GÜÇ BİLGİLERİ SES / GÜÇ BİLGİLERİ

• Ses Çıkışı Mono
• Toplam Güç (RMS) 4.3 W
• Güç (Uydu) 4.3 W
• Güç Kaynağı USB
• Dahili Batarya Var
• Pil ile Çalışma Süresi 18 saat

KABLOLU BAĞLANTILAR KABLOLU BAĞLANTILAR

• USB Var
• USB Tipi USB Type-C
• USB Type-C İşlevi Şarj Olma
• Diğer Bağlantılar AUX

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

• Wi-Fi Yok
• Bluetooth Var
• Bluetooth Versiyonu 5.3
• Bluetooth Mesafesi 30 m
• NFC Yok

MULTİMEDYA MULTİMEDYA

• Dahili Mikrofon Var

FİZİKSEL DAYANIKLILIK FİZİKSEL DAYANIKLILIK

TASARIM TASARIM

• Renk Seçenekleri Siyah Mavi Turuncu
• Ağırlık 220 g
• Genişlik (Uydu) 90 mm
• Yükseklik (Uydu) 72 mm
• Derinlik (Uydu) 36 mm

Grundig Solo 2 Bluetooth Hoparlör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.