Toplam Güç (RMS):
Bağlantı:
Ses Çıkışı:
Uydu Sayısı:
1 adet
Wi-Fi:
Yok
Bluetooth:
Var
En Düşük Frekans:
100 Hz
En Yüksek Frekans:
16 KHz

Grundig Solo + Bluetooth Hoparlör Fiyatları

Grundig Solo+ Bluetooth Hoparlör Siyah

Satıcı: Hepsiburada | 674 yorum

649,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

1 649.00
Grundig Uyumlu Solo + Bluetooth Hoparlör siyah

Satıcı: Grundig_Türkiye

749,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

2 749.00
Grundig Solo+ Bluetooth Hoparlör Kırmızı

Satıcı: IDEA | 674 yorum

817,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

3 817.00
Grundig Solo + Red Bt Hoparlör

Satıcı: SEBAT&BEKO

897,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

4 897.00
Grundig Uyumlu Solo + Bluetooth Hoparlör siyah

Satıcı: tasarimistan724

939,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

5 939.06
Grundig Solo + Black Bt Hoparlör

Satıcı: Grundig Türkiye

949,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

6 949.00
Grundig Solo+ Bluetooth Hoparlör Siyah 949,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

7 959
Grundig Solo+ Bluetooth Hoparlör Mavi 949,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

8 959
Grundıg Solo + Blue

Satıcı: Atriko

1.160,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 1160.50
Grundig Solo + Blue Bt Hoparlör

Satıcı: AKDOGANHEDİYELİKESYA

1.191,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

10 1191.40
GRUNDIG Solo+ Bluetooth Hoparlör Siyah

Satıcı: PAZARTEK

1.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

11 1199.00
Solo+ Bluetooth Hoparlör Siyah

Satıcı: PAZARTEK

1.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

12 1199.00
Grundig Solo Plus Siyah Bluetooth Hoparlör

Satıcı: AKDOGANHEDİYELİKESYA

1.283,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

13 1283.40

Grundig Solo + Bluetooth Hoparlör Fiyat Geçmişi

Grundig Solo + Bluetooth Hoparlör Temel Özellikleri

1 adet
Yok
Var
100 Hz
16 KHz
Suya Dayanıklılık:
Var
Dahili Batarya:
Var

Grundig Solo + Bluetooth Hoparlör Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

SES / GÜÇ BİLGİLERİ SES / GÜÇ BİLGİLERİ

• Ses Çıkışı Mono
• En Düşük Frekans 100 Hz
• En Yüksek Frekans 16 KHz
• Toplam Güç (RMS) 3.5 W
• Güç (Uydu) 3.5 W
• Güç Kaynağı USB
• Dahili Batarya Var
• Pil ile Çalışma Süresi 20 saat

KABLOLU BAĞLANTILAR KABLOLU BAĞLANTILAR

• USB Var
• USB Tipi USB Type-C
• USB Type-C İşlevi Şarj Olma
• Diğer Bağlantılar AUX

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

• Wi-Fi Yok
• Bluetooth Var
• Bluetooth Versiyonu 5.3
• Bluetooth Mesafesi 30 m
• NFC Yok

MULTİMEDYA MULTİMEDYA

• Dahili Mikrofon Var

FİZİKSEL DAYANIKLILIK FİZİKSEL DAYANIKLILIK

TASARIM TASARIM

• Renk Seçenekleri Siyah Mavi Kırmızı
• Ağırlık 200 g
• Genişlik (Uydu) 90 mm
• Yükseklik (Uydu) 72 mm
• Derinlik (Uydu) 36 mm

Grundig Solo + Bluetooth Hoparlör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.