Bağlantı:
Ses Çıkışı:
Uydu Sayısı:
1 adet
Wi-Fi:
Yok
Bluetooth:
Var
Toza Dayanıklılık:
Var
Suya Dayanıklılık:
Var
Dahili Batarya:
Var

Grundig Xplore Bluetooth Hoparlör Fiyatları

Grundig Xplore IP67 Powerbank Özellikli True Wireless Stereo Bluetooth Hoparlör Camo

Satıcı: ELPA TİCARET | 6 yorum

1.376,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

1 1376.00
Grundig Uyumlu Xplore Camo 8871201600 Renkli renkli

Satıcı: Grundig_Türkiye

1.359,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

2 1359.00
Xplore Black - Beyaz

Satıcı: ELPA TİCARET

1.444,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

3 1444.80
Grundig Uyumlu Xplore Bluetooth Hoparlör siyah

Satıcı: Grundig_Türkiye

1.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

4 1499.00
grundıg xplore black hoparlör

Satıcı: Karabağ Ticaret

1.763,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

5 1763.02
Grundig Hoparlör Xplore Black

Satıcı: Gümüsticaretim

1.839,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

6 1839.08
Grundig Xplore Bluetooth Hoparlör - Siyah

Satıcı: TEKNOEVDE

1.935,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

7 1935.10
Grundig Xplore Bluetooth Hoparlör - Mavi

Satıcı: TEKNOEVDE

1.935,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

8 1935.10
GRUNDIG Xplore Bluetooth Hoparlör Mavi

Satıcı: MEDIAMARKT

1.960,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

9 1960.00
Grundig Hoparlör Xplore Blue

Satıcı: TeknoEvde

1.979,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

10 1979.10
Grundig Xplore Bluetooth Hoparlör Siyah

Satıcı: Olimpos Store

1.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

11 2009
Grundig Xplore Bluetooth Hoparlör Mavi 1.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

12 1999.00
Grundig Xplore Bluetooth Hoparlör Siyah 1.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

13 1999.00
Arçelik Grundıg Xplore Bluetooth Hoparlör Camo

Satıcı: Grundig Türkiye

1.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

14 1999.00
Grundig Hoparlör Xplore Blue

Satıcı: Grundig Türkiye

1.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

15 1999.00
Grundig Xplore Camo Bluetooth Hoparlör 1.999,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

16 2009
Grundig Xplore Siyah Bluetooth Hoparlör 1.999,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

17 2009

Grundig Xplore Bluetooth Hoparlör Fiyat Geçmişi

Grundig Xplore Bluetooth Hoparlör Temel Özellikleri

1 adet
Yok
Var

Grundig Xplore Bluetooth Hoparlör Özellikleri

SES / GÜÇ BİLGİLERİ SES / GÜÇ BİLGİLERİ

• Ses Çıkışı Mono
• Güç Kaynağı USB
• Dahili Batarya Var
• Pil ile Çalışma Süresi 15 saat

KABLOLU BAĞLANTILAR KABLOLU BAĞLANTILAR

• USB Var
• USB Tipi USB Type A USB Micro-B
• USB Type-A İşlevi PowerBank
• USB Micro-B İşlevi Şarj Olma
• Diğer Bağlantılar AUX

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

• Wi-Fi Yok
• Bluetooth Var
• Bluetooth Versiyonu 5.3
• Bluetooth Mesafesi 30 m
• NFC Yok

MULTİMEDYA MULTİMEDYA

• Dahili Mikrofon Var

FİZİKSEL DAYANIKLILIK FİZİKSEL DAYANIKLILIK

TASARIM TASARIM

• Renk Seçenekleri Siyah Mavi Turuncu Kamuflaj
• Ağırlık 270 g
• Genişlik (Uydu) 123 mm
• Yükseklik (Uydu) 71 mm
• Derinlik (Uydu) 42 mm

Grundig Xplore Bluetooth Hoparlör Yorumları (1 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Mert Türkmen / Poco F4 5G Profil Resmi

73 yorum

Mert Türkmen / Poco F4 5G 8 Watt gibi bir gücü var, Jam 2'nin daha iyi hali olarak düşünebilirsiniz jbl clip 5 gibi hoparlörlerin yerine tercih edilebilir
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 yıl önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.