Toplam Güç (RMS):
Bağlantı:
Ses Çıkışı:
Subwoofer:
Var
Uydu Sayısı:
1 adet
Wi-Fi:
Yok
Bluetooth:
Var
En Düşük Frekans:
45 Hz

Harman Kardon Aura Studio 5 Hoparlör Fiyatları

Harman Kardon AuraStudio 5, Bluetooth Hoparlör, Siyah

Satıcı: Nethouse

19.199,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

1 19199.04
Harman Kardon Aura Studio 5 Bluetooth Hoparlör Siyah

Satıcı: Turkcell Satış A.Ş.

19.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

2 19499.00
Harman Kardon AuraStudio 5, Bluetooth Hoparlör, Siyah

Satıcı: Nethouse

19.990,73 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

3 19990.73
Harman Kardon Aurastudio 5, Bluetooth Hoparlör, Siyah siyah

Satıcı: Nethouse

19.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

4 19999.00
AuraStudio 5 Siyah Bluetooth Hoparlör 19.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 20009
Harman Kardon AuraStudio 5, Bluetooth Hoparlör, Siyah HK.HKAURAS5BLKEP 20.749,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 20749.00
Harman/Kardon Aura Studio 5 Bluetooth Hoparlör, Siyah

Satıcı: Teknosa | 13 yorum

21.242,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

7 21242.03
Harman Kardon Aura Studio 5 Bluetooth Hoparlör, Siyah

Satıcı: NetHouse

21.427,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 21427.10
Harman Kardon AuraStudio 5, Bluetooth Hoparlör, Siyah

Satıcı: Teknosa

21.461,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

9 21461.02
Harman Kardon AuraStudio 5, Bluetooth Hoparlör, Siyah

Satıcı: Amazon.com.tr

21.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

10 21909
Harman/Kardon Aura Studio 5 Bluetooth Hoparlör, Siyah

Satıcı: VATAN BİLGİSAYAR | 13 yorum

21.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

11 21899.00
Harman kardon Aura Studio 5 Bluetooth Hoparlör Siyah 21.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

12 21899.00
Harman Kardon AURASTUDIO 5 BLUETOOTH HOPARLÖR SİYAH

Satıcı: VATAN BİLGİSAYAR

21.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

13 21899.00
Harman Kardon Aurastudio 5, Bluetooth Hoparlör, Siyah siyah

Satıcı: mediamarkt

21.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

14 21899.00
Harman Kardon AuraStudio 5 Siyah Bluetooth Hoparlör 21.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

15 21899.00
Harman Kardon AuraStudio 5, Bluetooth Hoparlör, Siyah

Satıcı: TEKNOSA

21.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

16 21899.00
Harman Kardon Aura Studio 5 Bluetooth Hoparlör, Siyah

Satıcı: Luxury Audio

21.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

17 21900.00
HARMAN KARDON AURASTUDIO 5 BLUETOOTH HOPARLÖR SİYAH

2 yorum

21.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

18 21900.00
Harman Kardon Aura Studio 5 Bluetooth Hoparlör Siyah 21.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

19 21999.00
Harman Kardon AuraStudio 5, WiFi Hoparlör, Siyah

Satıcı: Amazon.com.tr

26.948,28 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

20 26958.28
Harman kardon AuraStudio 5 WiFi Kablosuz Hoparlör Siyah 27.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

21 27899.00
AuraStudio 5 Siyah WiFi Bluetooth Hoparlör 27.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

22 28009

Harman Kardon Aura Studio 5 Hoparlör Fiyat Geçmişi

Harman Kardon Aura Studio 5 Hoparlör Temel Özellikleri

Var
1 adet
Yok
Var
45 Hz
En Yüksek Frekans:
20 KHz
Dahili Batarya:
Yok

Harman Kardon Aura Studio 5 Hoparlör Özellikleri

SES / GÜÇ BİLGİLERİ SES / GÜÇ BİLGİLERİ

• Ses Çıkışı Stereo
• Hassasiyet 80 dB
• En Düşük Frekans 45 Hz
• En Yüksek Frekans 20 KHz
• Toplam Güç (RMS) 160 W
• Güç (Uydu) 160 W
• Güç Kaynağı AC/DC
• Dahili Batarya Yok

KABLOLU BAĞLANTILAR KABLOLU BAĞLANTILAR

• USB Var
• USB Tipi USB Type-C
• HDMI Yok
• Diğer Bağlantılar AUX

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

• Wi-Fi Yok
• Bluetooth Var
• Bluetooth Versiyonu 5.4
• Bluetooth Mesafesi 10 m
• NFC Yok
• Çoklu Bağlantı Var
• Çoklu Bağlantı Sayısı 2

TASARIM TASARIM

• Renk Seçenekleri Siyah
• Ağırlık 4.2 kg
• Genişlik (Uydu) 234 mm
• Yükseklik (Uydu) 307 mm
• Derinlik (Uydu) 234 mm

Harman Kardon Aura Studio 5 Hoparlör Yorumları (4 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

MEH H********* Profil Resmi

4 yorum

MEH H********* Ürün bugün Vatanda listelenmiş. Satın aldım bakalım gelince deneyimlerim. Merak ettiğiniz yönleri varsa burayı ara sıra kontrol edip mesajlarınızı cevaplayabilirim.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
5 ay önce
uye_176651054717 Profil Resmi

1 yorum

uye_176651054717 @MEH H********* Ürün hakkındaki tecrübelerini merakla bekliyorum paylaşırsan sevinirim
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 5 ay önce
MEH H********* Profil Resmi

4 yorum

MEH H********* @uye_176651054717 Ürün elime bugün ulaştı. İnceleyip güzel bir yorum yazmayı planlıyorum ama ufak spoiler. İlk izlenimim beklentimin de üstünde.
Faydalı (1) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 5 ay önce
MEH H********* Profil Resmi

4 yorum

MEH H********* @MEH H********* Bekleyen olduysa kusura bakmasın biraz geç dönüş yaptım. Yenil yıldı, tatiliydi vesaire derken buraya ancak vakit buldum. Ürünü elime ulaştıktan 1 gün sonra vatanda 16.000 liraya indirime girdi. Böyle olunca ve henüz iade sürem de dolmadığı için bana geleni iade edip tekrar sipariş verdim bir de onu bekledim. Gelelim incelemesine. İçerisine yerleştirilen hoparlör sayısı 4x40w olacak şekilde bir önceki sürümüne kıyasla 3'ten 4'e çıkarılarak 360° bir ses deneyimi sunar hale gelmiş. Odanın neresinden müzik dinlersen dinle ses eşit, dengeli ve canlı geliyor.
Aura studio 4'teki ışıklar müziğe göre ritim almıyordu. 5'te buna da bi iyileştirme yapılmış. Müziğe göre ışık kendisi şekil alıyor. Aşırı aşırı uyumlu çalışmıyor ama yeterli seviyede. Hem projeksiyon ışığı hem içerisindeki çevreleyen kısmın ışığı ayrı ayrı açılıp kapatılabiliyor(farklı farklı renklerde) uygulama üzerinden. Uygulama üzerinde doğa sesleri, kamp ateşi sesi, rahatlatıcı ses gibi bir kaç ses modu var rahatlamak isteyenler için bu da birebir bi özellik. O seslere özel ışıklandırması da gene mevcut.
Ürünün en merak edilen özelliği sese gelecek olursam. %30 ses seviyesinde kullanmak en ideali bana kalırsa. %30'un üstünde etkisi hissedilmiyor özellikle basslar. %30'u aşınca da apartman, daire, sitede oturanınız varsa alt üst komşunun duyacağı seviyelere çıkıyor müziğin sesi. Bu müzikte bu kadar bass var mıymış dedirtecek kadar şaşırdığım müzikler oldu. Bağlantı kopması yaşamadım. Ortalama 40-50 şarkıda ses 1 kere patladı. O da belki şarkı ile alakalıdır bilemiyorum. Özetle ses çok canlı ve %30 ses seviyesi üzerinde direkt bass ağırlıklı. Uygulama üzerinde ekolazyer ayarı mevcut. Belki ora ile oynamak müziği bass ağırlıklı olmaktan çıkartıyordur henüz denemedim onu da denerim ileride. Subwoofer titreşimi baya güzel. Etkisi masanın üzerindeyken masayı titretecek kadar, ses yüksekse sesin duvarlara çarptığını hissedecek kadar.
Devamını Oku
Faydalı (1) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 4 ay önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.