Toplam Güç (RMS):
Bağlantı:
Ses Çıkışı:
Subwoofer:
Yok
Uydu Sayısı:
1 adet
Wi-Fi:
Yok
Bluetooth:
Var
En Düşük Frekans:
50 Hz

Harman Kardon Onyx Studio 9 Bluetooth Hoparlör Fiyatları

Harman Kardon Onyx Studio9 Bluetooth Hoparlör, Gri gri

Satıcı: mediamarkt

11.472,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

1 11472.00
Harman Kardon Onyx Studio 9 Kablosuz Hoparlör siyah

Satıcı: mediamarkt

11.472,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

2 11472.00
Harman Kardon Onyx Studio9 Bluetooth Hoparlör, Siyah

Satıcı: Teknosa

11.759,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

3 11759.02
Harman Kardon Onyx Studio9 Bluetooth Hoparlör, Gri

Satıcı: Teknosa

11.759,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

4 11759.02
Harman Kardon Onyx Studio9,Bluetooth Hoparlör,Siyah

Satıcı: Amazon.com.tr

11.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

5 12009
Harman Kardon Onyx Studio9,Bluetooth Hoparlör,Gri

Satıcı: Amazon.com.tr

11.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 dk önce

6 12009
Harman Kardon Onyx Studio 9, Bluetooth Hoparlör,Gri

Satıcı: VATAN BİLGİSAYAR | 38 yorum

11.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

7 11999.00
Harman/Kardon Onyx Studio9 Siyah Bluetooth Hoparlör

Satıcı: VATAN BİLGİSAYAR | 29 yorum

11.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

8 11999.00
Harman kardon Onyx Studio 9 Kablosuz Bluetooth Hoparlör Gri 11.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

9 11999.00
Harman kardon Onyx Studio 9 Kablosuz Hoparlör Siyah 11.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

10 11999.00
Harman Kardon Onyx Studio9 Siyah Bluetooth Hoparlör 11.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

11 11999.00
Harman Kardon Onyx Studio9 Gri Bluetooth Hoparlör 11.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

12 11999.00
HARMAN KARDON ONYX STUDIO 9 BLUETOOTH HOPARLÖR-GRI

2 yorum

11.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

13 11999.00
HARMAN KARDON ONYX STUDIO 9 BLUETOOTH HOPARLÖR-SİYAH

2 yorum

11.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

14 11999.00
Harman Kardon Onyx Studio9 Bluetooth Hoparlör, Gri

Satıcı: TEKNOSA

11.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

15 11999.00
Harman Kardon Onyx Studio9 Bluetooth Hoparlör, Siyah

Satıcı: TEKNOSA

11.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

16 11999.00
Harman Kardon Onyx Studio9,Bluetooth Hoparlör,Gri

Satıcı: MediaMarkt

12.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

17 12000.00
Harman Kardon Onyx Studio9,Bluetooth Hoparlör,Siyah

Satıcı: MediaMarkt

12.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

18 12000.00
Harman/Kardon Onyx Studio9 Siyah Bluetooth Hoparlör

Satıcı: Adak Bilisim

13.200,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

19 13200.00
Harman Kardon Onyx Studio 9, Bluetooth Hoparlör,Gri

Satıcı: Adak Bilisim

14.080,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

20 14080.00
Harman Kardon Onyx Studio 9 Gri Bluetooth Hoparlör 14.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

21 14499.00
Harman Kardon Onyx Studio 9 Siyah Bluetooth Hoparlör 14.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

22 14499.00
Onyx Studio 9 Gri Bluetooth Hoparlör 14.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

23 14999.00
Onyx Studio9 Siyah Bluetooth Hoparlör 14.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

24 14999.00
Harman Kardon Onyx Studio9 Bluetooth Hoparlör Siyah

Satıcı: Turkcell Satış A.Ş.

15.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

25 15900.00
Harman Kardon Onyx Studio9 Bluetooth Hoparlör Gri

15.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

26 15900.00
Harman Kardon Onyx Studio 9-Kablosuz Bluetooth Hoparlör,Yüksek Ses Kalitesi,Derin Bas Performansı

Satıcı: HZL STORE

21.389,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

27 21389.00

Harman Kardon Onyx Studio 9 Bluetooth Hoparlör Fiyat Geçmişi

Harman Kardon Onyx Studio 9 Bluetooth Hoparlör Temel Özellikleri

Yok
1 adet
Yok
Var
50 Hz
En Yüksek Frekans:
20 KHz
Toza Dayanıklılık:
Yok
Suya Dayanıklılık:
Yok
Dahili Batarya:
Var

Harman Kardon Onyx Studio 9 Bluetooth Hoparlör Özellikleri

SES / GÜÇ BİLGİLERİ SES / GÜÇ BİLGİLERİ

• Ses Çıkışı Stereo
• Hassasiyet 80 dB
• En Düşük Frekans 50 Hz
• En Yüksek Frekans 20 KHz
• Toplam Güç (RMS) 50 W
• Güç (Uydu) 50 W
• Güç Kaynağı AC/DC
• Dahili Batarya Var
• Pil ile Çalışma Süresi 8 saat

KABLOLU BAĞLANTILAR KABLOLU BAĞLANTILAR

• USB Var
• USB Tipi USB Type-C
• USB Type-C İşlevi Servis
• HDMI Yok
• Diğer Bağlantılar AUX

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

• Wi-Fi Yok
• Bluetooth Var
• Bluetooth Versiyonu 5.3
• NFC Yok
• Çoklu Bağlantı Var
• Çoklu Bağlantı Sayısı 2

MULTİMEDYA MULTİMEDYA

• Dahili Mikrofon Var
• FM Radyo Yok
• Disk Oynatıcı Yok

FİZİKSEL DAYANIKLILIK FİZİKSEL DAYANIKLILIK

• Toza Dayanıklılık Yok
• Suya Dayanıklılık Yok
• Darbeye Dayanıklılık Yok

TASARIM TASARIM

• Renk Seçenekleri Siyah Gri
• Ağırlık 3.33 kg
• Genişlik (Uydu) 289 mm
• Yükseklik (Uydu) 287 mm
• Derinlik (Uydu) 130 mm

Harman Kardon Onyx Studio 9 Bluetooth Hoparlör Yorumları (2 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Muharrem A***** Profil Resmi

238 yorum

Muharrem A***** Epey bu hoparlörde Auracast bağlantısı var Ekleyebilirmisiniz
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 yıl önce
Epey Profil Resmi
Epey @Muharrem A***** Güncellendi.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 1 yıl önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.