Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Hepu HP-S11 Taşınabilir Şarjlı Bluetooth Hoparlör Usb,aux,tf Rgb 20W Rms 95 Db 1800 Mah Tws - Siyah
Satıcı: ondo | 4 yorum
1.505,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önce
1 1505.00
Hepu HP-S11 Taşınabilir Şarjlı Bluetooth Hoparlör Usb,aux,tf Rgb 20W Rms 95 Db 1800 Mah Tws - Mavi
Satıcı: ondo | 4 yorum
1.505,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önce
2 1505.00
Hepu Hp-S11 20W Taşınabilir Kablosuz Bluetooth Hoparlör
Satıcı: ModaCepte
1.759,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önce
3 1759.90
HEPU HP-S11 20W Taşınabilir Kablosuz Bluetooth Hoparlör Satıcı: ModaCepte
1.839,91 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
4 1839.91
Hepu Hp-S11 Su Geçirmez Rgb Işıklı Yüksek Sesli Bluetooth 5.1 Hoparlör
Satıcı: OZTURKSTORE
3.519,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯5 saat önce
5 3519.10
GENEL ÖZELLİKLER
SES / GÜÇ BİLGİLERİ
KABLOLU BAĞLANTILAR
MULTİMEDYA
FİZİKSEL DAYANIKLILIK