Toplam Güç (RMS):
Bağlantı:
Ses Çıkışı:
Subwoofer:
Yok
Uydu Sayısı:
1 adet
Wi-Fi:
Yok
Bluetooth:
Var
En Düşük Frekans:
90 Hz

HiFuture Altus Bluetooth Hoparlör Fiyatları

HiFuture Altus Bluetooth 5.3 IPX4 Su Geçirmez 10W Çift Modlu TWS Taşınabilir Bluetooth Hoparlör (Mavi)

Satıcı: TeknoStore

1.334,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

1 1344
HiFuture Altus Bluetooth 5.3 IPX4 Su Geçirmez 10W Çift Modlu TWS Taşın

Satıcı: Teknostore

1.227,28 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

2 1227.28
HiFuture Altus Bluetooth 5.3 TWS Taşınabilir Hoparlör 10W IPX4 Suya Dayanıklı Kırmızı

Satıcı: Teknostore

1.227,28 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

3 1227.28
HiFuture Altus Bluetooth 5.3 IPX4 Su Geçirmez 10W Çift Modlu TWS Taşınabilir Bluetooth Hoparlör Siyah

Satıcı: Teknostore | 1 yorum

1.339,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

4 1339.02
HiFuture Altus Bluetooth 5.3 IPX4 Su Geçirmez 10W Çift Modlu TWS Taşınabilir Bluetooth Hoparlör Mavi

Satıcı: Teknostore | 1 yorum

1.339,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

5 1339.02
HiFuture Altus BT 5.3 10W IPX4 1000mAh Batarya TWS Çift Modlu Taşınabilir Bluetooth Hoparlör Kırmızı

Satıcı: Teknostore

1.400,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

6 1400.00
HiFuture Altus BT 5.3 10W IPX4 1000mAh Batarya TWS Çift Modlu Taşınabilir Bluetooth Hoparlör Siyah

Satıcı: Teknostore

1.400,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

7 1400.00
HiFuture Bluetooth 5.3 Tws Taşınabilir Hoparlör 10w Ipx4 Suya Dayanıklı Siyah

Satıcı: Teknostore

1.437,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 1437.00

HiFuture Altus Bluetooth Hoparlör Fiyat Geçmişi

HiFuture Altus Bluetooth Hoparlör Temel Özellikleri

Yok
1 adet
Yok
Var
90 Hz
En Yüksek Frekans:
20 KHz
Toza Dayanıklılık:
Var
Suya Dayanıklılık:
Var
Dahili Batarya:
Var

HiFuture Altus Bluetooth Hoparlör Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

SES / GÜÇ BİLGİLERİ SES / GÜÇ BİLGİLERİ

• Ses Çıkışı Mono
• Hassasiyet 76 dB
• En Düşük Frekans 90 Hz
• En Yüksek Frekans 20 KHz
• Toplam Güç (RMS) 10 W
• Güç (Uydu) 5 W
• Güç Kaynağı USB
• Dahili Batarya Var
• Pil ile Çalışma Süresi 8 saat

KABLOLU BAĞLANTILAR KABLOLU BAĞLANTILAR

• USB Var
• USB Tipi USB Type-C
• USB Type-C İşlevi Şarj Olma
• HDMI Yok

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

• Wi-Fi Yok
• Bluetooth Var
• Bluetooth Versiyonu 5.3
• Bluetooth Mesafesi 10 m

MULTİMEDYA MULTİMEDYA

• Dahili Mikrofon Var
• FM Radyo Yok
• Disk Oynatıcı Yok

FİZİKSEL DAYANIKLILIK FİZİKSEL DAYANIKLILIK

TASARIM TASARIM

• Renk Seçenekleri Siyah Mavi Kırmızı
• Ağırlık 160 g
• Genişlik (Uydu) 98 mm
• Yükseklik (Uydu) 48 mm
• Derinlik (Uydu) 98 mm

HiFuture Altus Bluetooth Hoparlör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.